128 GB'lık SSD'de 243TB yer kaplayan klasör

eis666

Decapat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Grafiker
Arkadaşlar, IPhone'dan yedeklediğim fotoğrafların bulunduğu klasör 243TB yer kaplıyor. D diskine kopyalamaya çalışıyorum yer yok diyor. Her şeyi denedim bir türlü yapamadım, CMD komutları, klasör seçenekleri, virüs taraması...
Görsellerde (e): Olmasına aldırmayın başka bilgisayarda nasıl görüneceğine bakmak için taktım.

1609072755575.png

1609072779508.png

Bir virüs veya yazılımsal bir hata olduğunu düşünüyorum. Klasörün içinde fotoğraflarınız mı var?

Bir virüs veya yazılımsal bir hata olduğunu düşünüyorum. Klasörün içinde fotoğraflarınız mı var?
Evet, onları da açamıyorum.
Diskteki boş alan 2 gb gözüküyor. Yani depolama biriminiz dolu ondan yer açmanız gerekiyor.
Silebileceğim her şeyi sildim, programlar, videolar, yedekler. Ayrıca Laptop iş için kullanılıyor format atmak pek olası değil bilgilendirmiş olayım.
Bu BUG gibi bir şey. MTP cihazlarından böyle gözüküyor bazen.
Herhangi bir çözümü yok mu.

Bence güvenli bir yedekleme yapınız. Virüs ya da bir bugtan kaynaklı eğer virüsse yedeklemede dikkat edin diğer cihaza da bulaşmasın. Bugtan kaynaklı ise çözümünü bilmiyorum.

Bence güvenli bir yedekleme yapınız. Virüs ya da bir bugtan kaynaklı eğer virüsse yedeklemede dikkat edin diğer cihaza da bulaşmasın. Bugtan kaynaklı ise çözümünü bilmiyorum.
Kaspersky Internet Security ve Windows Defender İle tarattım, Defender 1 tehtid bulup temizledi fakat hala virüs var mıdır?

Valla bu tür durumlarda görmeden yorum yapmak çok mantıklı değil. Eğer bir bilen kişi varsa yakınınızda ona bir göstermenizi tavsiye ederim.

Valla bu tür durumlarda görmeden yorum yapmak çok mantıklı değil. Eğer bir bilen kişi varsa yakınınızda ona bir göstermenizi tavsiye ederim.
Aradım, yarın gelip bakacağını söyledi ama iş için kullandığım program alan yok diye hata verip işlerimi halletmeme engel oluyor. Yine de teşekkür ederim vakit ayırdığınız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı