1280x720 Çözünürlükte Ekran Kayması

Yer
Çanakkale
Daha fazla  
CS:GO veya başka oyunlarda 1280x720 çözünürlük yaptığımda ekranın sağ tarafında 1 santimetrelik bir siyahlık oluyor, yani ekran 1 santimetre kadar sola kayıyor ve sol tarafımdan o 1 santimetrelik yer gözükmüyor, nasıl çözebilirim? Aynı problem 1024x768 çözünürlükte olmuyor.

Sorun monitörüm ile alakalı olabilir mi? Çünkü monitörüm 1366x768 eğer sorun monitörden dolayıysa bunu mesela 1 santimetre sağa almamın bir yolu yok mu?

ATI Radeon HD4300 ekran kartım var bunun Windows 10 için Catalyst programı yok maalesef çevremdeki yüzlerce insan Windows 10'a geçmeden bana destek vermediği için Windows 10 kullanıyorum yoksa Catalyst programıyla bunu o dediğim 1 santimetre kadar sağa alabiliyordum.

Son düzenleme:
Dediğim gibi ATI Radeon HD4300 kullanıyorum ve AMD 4000 ve aşağısı seri için Catalyst ve güncelleme desteğini kesti. Ben o Catalyst'i kuramıyorum.

Çözüm bulamazsam yine Windows 8.1 benim canımdır.

Son düzenleme:
Steam>Kütüphane>CS:GO sağ tık yapıp özelliklere tıklayıp Genel bölümündeki "Başlatma Seçeneklerini Ayarla..." bölümüne -fullscreen yazar mısın? Sorununun bu şekilde düzelme ihtimali olabileceğini düşünüyorum.

Steam>Kütüphane>CS:GO sağ tık yapıp özelliklere tıklayıp Genel bölümündeki "Başlatma Seçeneklerini Ayarla..." bölümüne -fullscreen yazar mısın? Sorununun bu şekilde düzelme ihtimali olabileceğini düşünüyorum.
Hemen deniyorum, ben olacağını sanmıyorum çünkü masaüstünde de çözünürlüğü değiştirsem o siyahlık oluyor orada.

Tahmin ettiğim gibi devam ediyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı