1289 TL'ye HyperX Cloud Alpha S alınır mı?

Hocam Amerika'dan 960 TL'ye eBay üzerinden alıp getirtirdim. Gerçekten 1280 TL'yi geçin 1500 TL'yi bile hakedebilecek bir kulaklık. Mikrofon konusunda chat anlamında kesinlikle işinizi bol bol görür. Fakat profesyonel bir mikrofon beklemeyin. Profesyonel oyun oynuyorsanız çok iyi bir seçimdir kendisi. Malzeme kalitesi filan çok güzel. Yazılımını beğenmedim. Daha zengin özelliklere sahip olabilirdi yazılım kısmında. Ama zaten kulaklık kendi başına bir efsane.

Hocam cevabınız için teşekkür ederim içimi rahatlattınız ürünü satın aldım.

Arctis'in mikrofonu HyperX'e(7.1) göre çok daha temiz ses veriyor çünkü Arctis'i 7.1'de kullanmak için HyperX gibi Surround için USB dönüştürücülü ses kartı kullanmıyor.

Mikrofonu Cloud Alpha S'e göre tabii ki daha iyi ancak o parayı hak etmiyor ve Cloud serisinin yanında asla alınacak bir model değil.

Alınabilir ancak üstüne ekleyecek paran varsa ve HyperX'e takıntılı değilsen G PRO X de alabilirsin.

Alpha S'i aldım öneriniz için sağ olun.

Arctis'in mikrofonu HyperX'e(7.1) göre çok daha temiz ses veriyor çünkü Arctis'i 7.1'de kullanmak için HyperX gibi Surround için USB dönüştürücülü ses kartı kullanmıyor.

Mikrofonu Cloud Alpha S'e göre tabii ki daha iyi ancak o parayı hak etmiyor ve Cloud serisinin yanında asla alınacak bir model değil.

Alınabilir ancak üstüne ekleyecek paran varsa ve HyperX'e takıntılı değilsen G PRO X de alabilirsin.

Tamam hocam siz HyperX unlost vs. vs. İşinize gelince.

Kendim HyperX kullanmıyorum ki haha. Arctis 3'ü de denedim Cloud Alpha S'i de. İkisinden de pek memnun kalmadım; G PRO X aldım. SteelSeries kullanacak olsaydım Arctis 7 altına bakmazdım bile.

Artics 3 ses kalitesi azdı değil mi nereden bildiğimi sormayın driver kullanmayı öğrenin önce öyle kulaklık modellerine bakın ve gömün.

Artics 3 ses kalitesi azdı değil mi nereden bildiğimi sormayın driver kullanmayı öğrenin önce öyle kulaklık modellerine bakın ve gömün.
SteelSeries'in driverlarından haberdar olmadığımı ve equalizer kullanmanın ses kalitesini "daha kaliteli" yapacağını düşünen forum arkadaşım, umarım yeni alacağın SteelSeries Arctis 5'in ve driverında yapacağın equalizer ayarlarından memnun kalırsın.

Son düzenleme:

Daha çok kullandığınız ses kartıyla alakalı o durum. Bakın, SS kötü bir marka değil. Aksine kaliteli ve iyi bir marka. Kimse kötü demiyor ancak ürünlerini çok fahiş fiyatlara satıyorlar. Mesela Arctis 5 şu an en ucuz 1750TL (kesinlikle hak etmez.). Rakibi olan Cloud Alpha S'e baktığımız zaman 1289TL. Cloud Alpha S özellik bakımından ve kullanıcı memnuniyeti bakımından Arctis 5'i ikiye katlar 4'e böler. Arctis 5'ten çok daha ucuza Arctis 5'ten çok çok daha iyi bir ses deneyimi yaşıyorsunuz, her konuda. SteelSeries fanboyu iseniz, daha fazla para verip fiyatını hak etmeyen bir deneyim yaşayayım ancak SS kulaklığım olsun diyorsanız Arctis 5 alınır. Ancak ben daha az para verip daha iyi bir deneyim yaşayayım diyorsanız kesinlikle SS'e yanaşmayın, Alpha S çok daha mantıklı bir seçim olur.

SteelSeries'in driverlarından haberdar olmadığımı ve equalizer kullanmanın ses kalitesini "daha kaliteli" yapacağını düşünen forum arkadaşım, umarım yeni alacağın SteelSeries Arctis 5'in ve driverında yapacağın equalizer ayarlarından memnun kalırsın.

Hayır forum arkadaşım SS gg yüklemen yeterli olacaktır onu kullanmayı biliyorsan alırsın kaliteli sesin babasını.

Geri
Yukarı