1290 TL akıllı saat önerisi

Şu saat çok hoşuma gidiyor. Kendim uzun süre Xiaomi Stratos 2 kullandım. Şu an oppo watch kullanıyorum ve kullanıcı deneyimi olarak Xiaomi bağlantı özelliği çok daha iyi olan bir saat diyebilirim. Bluetooth çok daha uzun bir mesafeden bağlı kalabiliyor telefona.

Şu saat çok hoşuma gidiyor. Kendim uzun süre Xiaomi stratos 2 kullandım. Şu an Oppo Watch kullanıyorum ve kullanıcı deneyimi olarak Xiaomi bağlantı özelliği çok daha iyi olan bir saat diyebilirim. Bluetooth çok daha uzun bir mesafeden bağlı kalabiliyor telefona.

Bu uygulama indirilen müzik atabilen saatler gördüm onlardan mı acaba?

Arkadaşlar 1290 TL'ye akıllı saat bakıyorum. Önerebileceğiniz bir saat var mı?

Kendimde kullanıyorum ve önerebilirim temaları görünüşü ekran kalitesi ve bataryası çok iyi ayrıca saatin içine müzik atıp kulaklığını saate bağlayıp dinleyebiliyorsun kullanışlı. Üzerinde hoparlör ve mikrofon da bulunuyor sesli görüşme yapabiliyorsun ve telefondan farkı olmuyor mikrofonu kötü değil.

Kendimde kullanıyorum ve önerebilirim temaları görünüşü ekran kalitesi ve bataryası çok iyi ayrıca saatin içine müzik atıp kulaklığını saate bağlayıp dinleyebiliyorsun kullanışlı. Üzerinde hoparlör ve mikrofon da bulunuyor sesli görüşme yapabiliyorsun ve telefondan farkı olmuyor mikrofonu kötü değil.

Kulaklığı bağlamadan dinleniyor mu?
Huawei Watch GT2 nasıldır?

Huawei Watch GT2 ve Honor magic 2 de uygulama yükleme var mı acaba offline GPS olsun hesap makinesi falan olsun.

Bu fiyata Wear OS'lu bir saat var mıdır?
Maalesef bahsettiğim saatte uygulama desteği yok. Şu an Türkiye'de en uygun wear OS saat oppo watch. 41 mm olanına bakabilirsin ama çok da bir uygulama desteği yok. Müzik indirmek için Spotify premium üyelik vs gerekiyor. Mağazada öyle anlatıldığı gibi muhteşem uygulamalar yok anlayacağın.

Geri
Yukarı