12cm Fan Önerisi

Akerfeldt

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Arkadaşlar kasamda şu anda 2 tane fan var. Birisi önde, birisi arkada ikisi de 12 CM. Kasanın üstüne 2 tane bir de kasanın önüne 1 tane toplam 3 tane fan koymak istiyorum kasama. Ama sanırım bu hava basıncı yüksekliği falan varmış bu fanlarda ben onlardan hiç anlamıyorum o yüzden size sorayım dedim. Sessiz çalışan, güçlü soğutan kaliteli 12 CM fan önerebilir misiniz? RGB olursa iyi olur ama olması şart değil tabi. Bir de ben bu kasayı değiştirdiğimde bu fanları diğer kasamda kullanabilir miyim, her kasa 12 CM fan destekler mi?

Sistemim.jpg

Akasa Viper S-Flow bu model 80 TL. 12 cm'lik yuvaya takabiliyorsunuz. Tam tamına - en hızlı modda - 110 CFM hava akışı var. En az hızı olan modda 7DB en hızlı modda ise 22DB ses çıkarıyor.
Thermaltake luna Bu ise 50 CFM hava akışına sahip.
Corsair Air AF120 Bu da yine 52 CFM hava akışına sahip.
Bence Akasa Viper S-Flow alın derim. Piyasada şimdiye kadar gördüğüm 0-150 TL arası en iyi fanlar.

Akasa Viper S-Flow bu model 80 TL. 12 cm'lik yuvaya takabiliyorsunuz. Tam tamına - en hızlı modda - 110 CFM hava akışı var. En az hızı olan modda 7DB en hızlı modda ise 22DB ses çıkarıyor.
Thermaltake luna Bu ise 50 CFM hava akışına sahip.
Corsair Air AF120 Bu da yine 52 CFM hava akışına sahip.
Bence Akasa Viper S-Flow alın derim. Piyasada şimdiye kadar gördüğüm 0-150 TL arası en iyi fanlar.
@GerginGörünüşlüAdam
Görünüşede biraz önem vermek istiyorum ben, akasa viper çok güçlü ama biraz cıvık duruyor.
Corsair SP120 nasıl?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı