12TL'ye tavuk döner olur mu?

ValiBey36

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 1600 AF İşlemci
INNO3D GTX 1650 GDDR6 Ekran Kartı
Biostar A302M Anakart
500GB SEAGATE HDD+PATRİOT BRUST 240GB SSD
2x8GB Crucial 3000MHz CL15 RAM
LG 22MK400H Monitör
Meslek
Öğrenci
Bugün arkadaşlarla biraz takıldık, yürüdüğümüz için acıkıp iki öğün üst üste aynı dönercide döner yedik. Yarım ekmeği 12TL'ye veriyordu, içine marul ve patates gibi şeylerde koyuyordu. Biraz tereddüt ettim, 12TL'ye bu devirde döner olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün arkadaşlarla biraz takıldık, yürüdüğümüz için acıkıp iki öğün üst üste aynı dönercide döner yedik. Yarım ekmeği 12TL'ye veriyordu, içine marul ve patates gibi şeylerde koyuyordu. Biraz tereddüt ettim, 12TL'ye bu devirde döner olur mu?

Olur neden olmasın? Ekonomi süper.

25 TL yarım ekmek benim yaşadığım yerde. Standart malzemeler yani marul, ketçap, mayonez var.

Yaşadığınız yere göre değişir, İstanbul gibi metropol bir şehirde yaşıyorsanız biraz şüpheli bir fiyat, tadı nasıldı ve kendinizi nasıl hissediyorsunuz?

Çarşının bilinen bir lokantası ise rahatlıkla yenir. Mesela benim yaşadığım şehrin merkezinde de dönerci var herkes tarafından biliniyor 12 TL tavuk dürüm ama tadı gayet güzel. En az 10 yıldır var.
Ama köşe başı bir yerse temkinli olmanda fayda var.

Yaşadığınız yere göre değişir, İstanbul gibi metropol bir şehirde yaşıyorsanız biraz şüpheli bir fiyat, tadı nasıldı ve kendinizi nasıl hissediyorsunuz?

Kars'ta yaşıyorum, yememin üstünden 1 gün geçti şu anlık bir şey yok :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı