13.000 TL bandında 17.3 Gaming laptop önerisi

Gamegarajda baya şikayet vardı. Sizi korkutmak gibi olmasın ama asılsızda olabilir.Alan bi arkadaş fotoğraf atıp kasa kalitesinden bahsetmişti.

Hocam sıcaklık çok yüksek olmadığı sürece iade etmem diye düşünüyorum. Büyük beklentim yok açıkçası, ısınmadığı sürece sistemi tahtaya kursalar da önemli değil.

HP Omen 2060.
Acer Predator 2070.
Tulpar v22. 1

Arasından bu seçimi yaptım. Omen de 2060 olması ve HDD olması beni daha çok buna itti. HDD zaten vardı.

Acer Predator 1700 lira daha pahalıydı. Ayrıca 1 nesil daha eski bir kart var. 1700 liralık farka değer mi sorusuna evet diyemedim.

Tulpar hem pahalı. Hemde 2.2 GHz'lik bir işlemci olması var. Tabi 10750htan daha iyi olabilir bir sözüm yok ama daha çok tutulan bir işlemciyi tercih ettim diyelim. Ayrıca MUX'ta yok. Bunda var mı derseniz belli değil. GameGaraj'da cevabını bilmiyor şu an :)

Beklentim yükte ilk 2 saat 90 derece altında çalışması. Zaten 1080p de oynuyorum genelde, gözler bozuk olduğu için çok fark etmiyor. :) daha önceki kullandığım laptop Abra A5 V5 103 dereceleri görüp işlemci kısıtlıyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı