13.000 TL bandında 17.3 Gaming laptop önerisi

Hocam gelmiş şükür. Eksileri neler hocam? Kart bilgisini girdim onayınızı bekliyorum. :D MUX var mıydı bu modelde hocam? Eğer ısınma sorunu çok değilse GameGaraj'ı tercih edeceğim.

2 modelden birisini alacağım. Diğer model Omen:

Son düzenleme:
Hocam gelmiş şükür. Eksileri neler hocam? Kart bilgisini girdim onayınızı bekliyorum. :D MUX var mıydı bu modelde hocam?

Eksileri düşük malzeme kalitesi hocam. MUX Switch var diye biliyorum ama bakmanız lazım, yoksa iade edersiniz. Hayırlı olsun.

Hocam gelmiş şükür. Eksileri neler hocam? Kart bilgisini girdim onayınızı bekliyorum. :D MUX var mıydı bu modelde hocam?

Hocam size tavsiyem GameGaraj'dır içerisindeki 3060 60W fakat yine de 2060'a göre daha iyi performans verecektir bir de üstüne Omen tek GameGaraj çift menteşeli bir laptop. Ama tabii ki arada SSD farkı da var ekleme yapamayacaksanız Omen'i de düşünebilirsiniz.

Hocam size tavsiyem GameGaraj'dır içerisindeki 3060 60W fakat yine de 2060'a göre daha iyi performans verecektir bir de üstüne Omen tek GameGaraj çift menteşeli bir laptop. Ama tabii ki arada SSD farkı da var ekleme yapamayacaksanız Omen'i de düşünebilirsiniz.

GameGaraj ısınma konusu nasıldır hocam? İdare eder mi? Abra serilerinden ya da Tulpar V21 serilerinden iyi midir?

Hocam eğer tracer XL 7T-144 alacaksanız haber eder misiniz? Aldıktan sonraki performansını merak ediyorum. Ben de tam 19.7 alacaktım stoklar bitti ve artık sadece 3000 serisi ekran kartı olan modeller tulpara gelecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı