13.000 TL 144 Hz ve RTX GPU'lu gaming laptop önerisi

Hocam biraz kafanı ağrıttım kusura bakma Alpha 17'nin hiç incelemesini bulamadım bu yüzden direkt kullanıcısına sormak istiyorum sıcaklık değerleri nasıl, beni ne kadar götürür bu laptop teknik özellik kısmına baktığımda fazladan M.2 slotu olduğunu gördüm bu çok iyi fakat 2.5 inç slotu var mı? SATA SSD takarım büyük ihtimalle. Son olarak cihazın hoparlörü nasıl?

Hocam biraz kafanı ağrıttım kusura bakma Alpha 17'nin hiç incelemesini bulamadım bu yüzden direkt kullanıcısına sormak istiyorum sıcaklık değerleri nasıl, beni ne kadar götürür bu laptop teknik özellik kısmına baktığımda fazladan M.2 slotu olduğunu gördüm bu çok iyi fakat 2.5 inç slotu var mı? SATA SSD takarım büyük ihtimalle. Son olarak cihazın hoparlörü nasıl?

2.5 inç slotu yok, sıcaklıklar gayet iyi AMD olduğu için, 5 sene götüreceğini tahmin ediyorum.

5 sene rahat götürür eğer bakımlarını yaparsan.

1 sene garantisi ile gayet iyi bir seçim bence, Alpha serisinin işlemcisi daha iyi iken bunun ekran kartı daha iyi.
Beklerim ve bütçemi biraz yükseltebilirim dersen. Burada atılan her laptoptan çok daha iyi.

1 sene garantisi ile gayet iyi bir seçim bence, Alpha serisinin işlemcisi daha iyi iken bunun ekran kartı daha iyi.
Beklerim ve bütçemi biraz yükseltebilirim dersen. Burada atılan her laptoptan çok daha iyi.

Hocam bunun fiyatı 20 kdan aşağı olmaz bir laptopa bu kadar para vermek bile saçmayken o abartı bence.

Son düzenleme:

Nereden 20k oluyor? 14000'i geçmiyor cihaz vergileriyle. Btimiş zaten stoğu alan almış.

Hocam bu özellikte ki bir laptop nasıl 14.000'i geçmez?

Bildiğiniz geçmez. 1429 dolardı fiyatı. Vergisi 400 dolar civarı olsa 13600 gibi bir fiyat çıkıyor.
hocam güncel fiyatları pek takip etmediniz sanırım o özellikler o fiyata imkanı yok mosnter casper gibi uygun fiyatlı pcler bile o fıyata zor olur belki olmaz msi o pc 20 k cıvarı olur benzer özelliklere bakarak karşılaşırma yapabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı