13.000 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
13000

Abdullah63

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, geçenlerde burada yine laptop tavsiyesi istemiştim. O zaman bütçemi 15000'e zorlayabilirim demiştim. Ama planlar değişti ve artık bütçemi maximum 13000TL'ye çıkarabilirim.

İstediğim bilgisayar şöyle:
Yazılım alanında çalışacağım için işlemcisinin iyi olmasını istiyorum. Aynı zamanda oyun da oynamak istiyorum. Bütçem 15000 iken RTX ekran kartlı laptoplara da göz atıyorum. Ama bu fiyat aralığında RTX bulunan laptop var mıdır bilmiyorum ama en azından GTX1650 olmasını isterim. Ve ayrıca 17.3 inç istiyordum ama hem 17.3 inç ekran hem de RTX ekran kartı fiyatları biraz yukarı çekiyordu. Yani eğer önerdiğiniz laptopta RTX olmayıp 17.3 inç ise sorun değil, ya da tam tersi RTX'li olup 15.6 inç olsa da kabulümdür. 16 GB RAM olması da benim için önemli. Son fiyat artışlarından sonra mümkün müdür bilmem ama bu özelliklerde bir laptop önerisinde bulunabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Geçen yıl Monster abra model çocuğa aldim. Üniversite sınavlarına hazırlanmak istediği için doğru dürüst kullanılmadı. Xbox olduğu için artik hic kullanılmıyor. İsterseniz satabilirim.
İ5 10200h
Nvdia Gtx 1650ti 4 gb
16 gb ram
500 gb nvme

Geri
Yukarı