13.000 TL Gaming laptop tavsiyesi

Bütçe
13.000
Makaleler
10
Yer
Konya, Selçuklu
Daha fazla  
Herkesten çok çok özür dilerim, bu konuyu birçok kez açtım ama artık şu anki bilgisayarımın kasası ısınmadan erimeye başladı. Ben de babamı ikna ettim ve yakın zamanda bir laptop alacağım. Düşündüklerim bunlar, sizce hangisini almalıyım ve başka öneriniz var mı?

Not: GameGaraj önermeyin ve neden istemiyorsun yazmayın.

Benim tercihim ASUS'tan yana, siz ne dersiniz?

Herkesten çok çok özür dilerim, bu konuyu birçok kez açtım ama artık şu anki bilgisayarımın kasası ısınmadan erimeye başladı. Ben de babamı ikna ettim ve yakın zamanda bir laptop alacağım. Düşündüklerim bunlar, sizce hangisini almalıyım ve başka öneriniz var mı?

MSI alphanın işlemcisi daha iyi.

Şahsen MSI alırdım Intel işlemciler çok ısınıyor. Ekran kartı hakkında fikrim yok açıkcası.

Kesinlikle ASUS olan model satın alınmalı. Sebebi ise internette izlediğim peformans testlerin de RTX 2060 ekran kartının açık ara önde olması ve işlemcinin 10870h olmasıdır. Sadece rengini ve tipini biraz beğenmedim ama performans olarak bakarsak kesinlikle ASUS model olan laptop alınmalı. Şahsi görüşümdür.

Beyaz ASUS çok çirkin duruyor bence, tercih edlilebilir ama. İkisi de aynı seviyede cihazlar, karar sana kalıyor. NVIDIA ekran kartının DLSS, RTX gibi artıları var tabii. İkisi de üzmez.

Ben ASUS'un tipini bayağı beğendim RTX'e ihtiyacım az da olsa var.

Geri
Yukarı