13.000 TL laptop önerisi

Paylaştığım model hakkında bir bilgim yok ancak araştırmaya başlayacağım birazdan. Hali hazırda Abra A5 v15.6 kullanıyorum fan sesleri çok yüksek ve kasası kalitesiz ama soğutma konusunda bir sıkıntı yaşamadım fanların Turbo'da uçak sesi çıkarmasını saymaz isek.

Dostlar bana da yardım eder misiniz rica etsem? Maksimum 15 bin liraya laptop alacağım bende. Oyun oynamaktan nefret ediyorum. Günlük işler ve yazılım için alacağım. Monster Tulpar ve MacBook arasında kaldım. Henüz lise okuyorum, hiç MacBook kullanmadım. MacBook kullanabilir miyim? Aldıktan sonra iade etme gibi bir şansım olmayacak. Onun için korkuyorum. Üniversitede mekatronik okumak istiyorum. Bunu da dahil etmek lazım. Üniversitede kullanacağım çünkü.

Dostum ayrı konu açarsan daha iyi olur ama sorun havada kalmasın diye cevap vereyim; MacBook senin için daha iyi olur çünkü oyun oynamıyorsun, ayrıca oynamak istesen bile GeForce NOW diye bir platform var oradan rahatça oynarsın. Yalnız MacBook'un Intel değil M1 çipli olanını tercih et, biraz daha bekleyebilirsen m1X çıkacak onu da bekleyebilirsin. Ayrıca yazılım konusunda MacBook daha iyi.

Paylaştığım model hakkında bir bilgim yok ancak araştırmaya başlayacağım birazdan. Hali hazırda Abra A5 v15.6 kullanıyorum fan sesleri çok yüksek ve kasası kalitesiz ama soğutma konusunda bir sıkıntı yaşamadım fanların Turbo'da uçak sesi çıkarmasını saymaz isek.

Hocam lütfen bir daha bulaşmayın benim attıklarıma bakın.

İkisinde de ısınma sorunu var asla almayın bunlardan birini alabilirsiniz.

Hocam bunlara bakın.

Yeni konular

Geri
Yukarı