13.000 TL laptop önerisi

Dh kasa Omen 15 ısınma sorunlu, diğerine girmek dahi istemiyorum. 3060 için her şeyinden kısılmış neresinden tutsanız elinizde kalan bir model.

Bu Legion laptopu araştırdım fakat ne inceleme yapan ne de video çeken var. Kaynak bulmadan önermeyeceğim. Siz bulursanız atarsanız sevinirim.

Bu Legion laptopu araştırdım fakat ne inceleme yapan ne de video çeken var. Kaynak bulmadan önermeyeceğim. Siz bulursanız atarsanız sevinirim.

Allah Allah hocam nasıl bulamadınız? 2020'nin en iyi Ryzen laptopu seçildi diye biliyorum. Herkes inceledi herkes övdü. Buyurun birkaç video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Intel olanı: (önermiyorum)

Konu dışı fakat akılma takıldı bu Fenix 10TN versiyonunda ki 2070 Max p değil mi ? bilgisi olan varsa yazsın lütfen. Firmayı aradım fakat açmadılar.

Geri
Yukarı