13.000 TL laptop önerisi

Hajexu

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Max 13.000 TL bütçem var. İlk defa laptop alacağım için fazla bir bilgim yok. Şimdiden önerileriniz için teşekkürler ederim.

Son düzenleme:
Tam olarak ne amaçlı alıyorsun? Mesela ben oyun oynamam ama yüksek kapasiteli işlemler yapıyorum. Büyük ekran, güçlü işlemci, düşük ekran kartı aldım.

Arkadaşlar Max 13.000 TL bütçem var. İlk defa laptop alacağım için fazla bir bilgim yok. Şimdiden önerileriniz için teşekkürler ederim.

İstekleriniz doğrultusunda öneriler değişir, işlemci odaklı mı kullanacaksınız yoksa ekran kartı odaklı mı? Soruyu daha açık hale getirirsem kısaca render gibi profesyonel işlemler için mi yoksa oyun için mi?

Tam olarak ne amaçlı alıyorsun? Mesela ben oyun oynamam ama yüksek kapasiteli işlemler yapıyorum. Büyük ekran, güçlü işlemci, düşük ekran kartı aldım.
Doğrusunu yapmışsın hocam. Şu anlık omen de gerçekten güzel bir indirim var ve laptop kesinlike kötü değil. 8 çekirdek işlemci ve 3060 var. Her işini görür arkadaşın. Batarya özelliklerine bakacağım şimdi.

İstekleriniz doğrultusunda öneriler değişir, işlemci odaklı mı kullanacaksınız yoksa ekran kartı odaklı mı? Soruyu daha açık hale getirirsem kısaca render gibi profesyonel işlemler için mi yoksa oyun için mi?
Oyun ağırlıklı
Oyun ağırlıklı

Çok güzel bir fırsat. 3060 ve r7 5800h var. 12000 tl. Yanına bir de 8gb ram alınca uzun süre AAA oyun götürür. Sağlam işlemci ve güzel bir ekrana sahip olmasıyla da iş için kullanılabilir. Sade ve şık bir görüntüsü var bana kalırsa. :)
Ram slotu bulunuyor mu acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı