13.000 TL laptop önerisi

Maalesef 2x4 fakat eksi olarak düşünülecek bir şey değil bu fiyata. Bütçeniz de 1000TL kalıyor.

Bu durumu en son Dell'in bir laptopunda görmüştüm. Bunun yerine 1x8 olmasını tercih ederdim açıkçası.

Örnek olarak bunlardan 2 tane alıp 2x4'ü satarsanız rahat bir şekilde bütçenin üstünde kalan 110 tl'yi kapatabilirsin. Tabi hangi rami almak size kalmış. 2 rami çıkartacağınız için bir sorun olmaz diye biliyorum. Siz yine de araştırırsın.

Bu fiyata çok kötü bir öneri olmuş. Yukarıda R7 5800H 3060 varken kimse 1660 Ti'a 12700 vermez üstüne üstelik ROG bile değil TUF serisi. İşlemcisi de çok geride kesinlikle alınmaması gereken bir model.

Bu durumu en son Dell'in bir laptopunda görmüştüm. Bunun yerine 1x8 olmasını tercih ederdim açıkçası.
Bence samsung ram falan takmalarındansa ikisini çıkarıp hyperx 2x8 yapmak çok iyi olur.
Bu fiyata çok kötü bir öneri olmuş. Yukarıda R7 5800H 3060 varken kimse 1660 Ti'a 12700 vermez üstüne üstelik ROG bile değil TUF serisi. İşlemcisi de çok geride kesinlikle alınmaması gereken bir model.
Bende şaşırdım attığım laptoptan sonra arkadaşın onu atmasına :D Yeni kasa olsa yine okey ama eski model.

Bence Samsung RAM falan takmalarındansa ikisini çıkarıp HyperX 2x8 yapmak çok iyi olur.

Bende şaşırdım attığım laptoptan sonra arkadaşın onu atmasına :D Yeni kasa olsa yine okey ama eski model.

Donanımlar arası dağlar kadar fark varken bir de üstüne üstelik aynı segment bile değiller Omen üst TUF orta segment bir ürün.

Geri
Yukarı