13.000 TL Laptop Önerisi

exponent

Hectopat
Arkadaşlar selamlar. Bir YouTube kanalı açtım. Çok eski bir bilgisayarım var ve video editlemek adeta iskence oluyor. Zaten laptop değiştirmeye bahane arıyordum. Almışken iyi bir makine almak istedim. Oyun da oynamak istiyorum çünkü. Tercihim kesinlikle MSI'den yana başka marka kesinlikle düşünmüyorum. Maximum bütçem 13.000 TL. Bu fiyata nasıl bir model seçmeliyim. İnternette 13.000 TL civarına MSI GT72 Dominator Pro sıfır cihaz. Sizce alınır mı bu cihaz ya da başka önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
15.6" yeterli olur diyorsan MSI GL65 rtx 2060 lı i7 10750h lı model bu fiyat skalasında bulunabiliyor. Video edit işlemleri işlemciye yük bindireceğinden soğutma sisteminin iyi olması lazım o konuda sorun çıkarmaz.

Laptoplar çok pahalı be.Şuan beklesen dolar birazcıkda olsa inse 13 bin tl ile harika bir laptop alırsın.
Dostum bir laptop ne kadar iyi olursa olsun video çekip renderlayacaksan veya yayın gibi bir şeyler yapmak istiyorsan uygun olmayacaktır. Laptobun en öne çıkan farkı taşınabilir olması o kadar eğer buna kesinlikle ihtiyacın yoksa masaüstü al hem iyi bir ekipman da almış olursun o bütçe ile illaki para kalır kaliteli bir şeyler alırsın.

Niye böyle yapıyorsunuz ? Adam dizüstü bilgisayara ihtiyacı var ki bu bölüme yazıyor.Burayı boş yere masaüstü diyip niye dolduruyorsunuz ?
Ve bir masaüstü ne kadar iyi olursa olsun taşıyamazsın seyahat edemezsin.

Arkadaşlar selamlar. Bir YouTube kanalı açtım. Çok eski bir bilgisayarım var ve video editlemek adeta iskence oluyor. Zaten laptop değiştirmeye bahane arıyordum. Almışken iyi bir makine almak istedim. Oyun da oynamak istiyorum çünkü. Tercihim kesinlikle MSI'den yana başka marka kesinlikle düşünmüyorum. Maximum bütçem 13.000 TL. Bu fiyata nasıl bir model seçmeliyim. İnternette 13.000 TL civarına MSI GT72 dominator Pro sıfır cihaz. Sizce alınır mı bu cihaz ya da başka önerilerinizi bekliyorum.

Bunu önerebilirim.

Ya bakın alıcı bir kere laptop kararını vermiş sizden model önerisi istiyor sizde gelmişsiniz masaüstü al.
Masaüstü ve Laptop farklarını zaten göze almıştır ki bu kararı vermiştir neden her yerde aynı tip insanlar var ki?

Performans Açısından Efsane Bir Laptop

Buda İşimi Yaptığım Laptop ( Bence kesinlikle bu )

Arkadaşın sizin önerdiğiniz 2. laptopu alması ölü bir yatırım olur i5 8. nesil var ve RAM'ler DDR3.Ayrıca arkadaş oyun da oynamak istiyor biraz saçma bir tercih olur.

Buyrun hocam
Öneriler hala geçerliyse bu laptopu öneririm

Geri
Yukarı