13.000 TL Multimedya Laptop Önerisi

Bütçe
13000
Biraz daha araştırdıktan sonra MSI Alpha 17'dan ekran yüzünden vazgeçtim.
Monster Tulpar T7 v.20.3 ise Abra kasa yüzünden eleştiriliyor.

Monster Tulpar T7 V22.1'e 15.000 TL verilir mi peki? Değmez derseniz maksimum 15.000 TL'ye 17 inc başka öneriniz var mı?

Son düzenleme:
Biraz daha araştırdıktan sonra MSI Alpha 17'dan ekran yüzünden vazgeçtim.
Monster Tulpar T7 v.20.3 ise Abra kasa yüzünden eleştiriliyor.

Monster Tulpar T7 V22.1'e 15.000 TL verilir mi peki? Değmez derseniz maksimum 15.000 TL'ye 17 inc başka öneriniz var mı?
ben monster kullanıyorum. Alırken vay o para verilir mi vay şu vay bu çok lakırtı duydum. Monster eleştiren 3 çeşit insan var
1- sağda solda kötü yorum olduğu için deneyimi olmadan eleştirenler
2- Monster'dan daha pahalıya daha az özellikte başka bir laptop alıp kendini iyi hissetmek için b.k atanlar.
3- alıp memnun olmayanlar ki bunlar var. çünkü çok satan bir marka türkiye topraklarında.

ben monster kullanıyorum. Alırken vay o para verilir mi vay şu vay bu çok lakırtı duydum. Monster eleştiren 3 çeşit insan var
1- sağda solda kötü yorum olduğu için deneyimi olmadan eleştirenler
2- Monster'dan daha pahalıya daha az özellikte başka bir laptop alıp kendini iyi hissetmek için b.k atanlar.
3- alıp memnun olmayanlar ki bunlar var. çünkü çok satan bir marka türkiye topraklarında.
Monster Tulpar T7 V22.1 sipariş verdim. Zaten 30 gün deneme süresi var. İçim rahat o yüzden. Yalnız kendi sitesinde 15 bin küsürdü. Hepsiburada hesaplarında daha ucuza satıyorlardı. İlginç!

Çok teşekkürler. Abra kullanıcısınız sanırım. Kasalar dedikleri kadar sorunlu mu?
Ben 2 gündür kullanıyorum, menteşe sesi, ısınma, panelde bozukluk, kalitesizlik gibi sorunlarla karşılaşmadım, gayet iyi durumda fakat teknoloji şans işidir, size bozuğu denk gelebilir, bu sadece Monster için değil diğer markalarda da geçerli ama Monster'da sorun yaşayan daha fazla olduğundan önermiyoruz.

Ben 2 gündür kullanıyorum, menteşe sesi, ısınma, panelde bozukluk, kalitesizlik gibi sorunlarla karşılaşmadım, gayet iyi durumda fakat teknoloji şans işidir, size bozuğu denk gelebilir, bu sadece Monster için değil diğer markalarda da geçerli ama Monster'da sorun yaşayan daha fazla olduğundan önermiyoruz.
Hangi model kullanıyorsunuz?

Bence bu piyasa koşullarında, dolar kuru farkları da fiyatları etkilemeye başlamışken en iyi F/P ürün gibi geldi Tulpar 22.1.

17 inc olmazsa olmazım ama kağıt üzerinde "sorunsuz" bir 17 inc laptop 20 binden başlıyor. Ben 14.600'e aldım. Sorunlu bir ürün çıkarsa iade ederim. Dert değil.

Geri
Yukarı