13.000 TL sistem önerisi

1650 sistemler 13K civarına mı çıkmış yoksa sitede mi yanlış gösteriyor?

Hocam piyasa çok kötü yerlere gidiyor. 1 ay önce bile değil 3060 Ti kasalar 16k den düşüğe bulunabiliyorken 21k altına bulana madalya var şimdi.
Dolarla mı maaş alıyorsun yiğenim. Çıkar bakayım telefonunu!

Hocalarım eleştirirse memnun olurum. Biraz daha bütçe olsaydı 1660 Ti bir sistem de düşünebilirdiniz hocam.
Örneğin:

Hocam arkadaş Valorant ve CS:GO'da en yüksek performansı istiyor siz ekran kartlı bilgisayar öneriyorsunuz. En önemli parça işlemci bu oyunlar için. Ekran kartı 1050 Ti bile olsa içinde bir 3600X olsun 300 FPS'in altına inmezsin.

Hocam arkadaş Valorant ve CS:GO'da en yüksek performansı istiyor siz ekran kartlı bilgisayar öneriyorsunuz. En önemli parça işlemci bu oyunlar için. Ekran kartı 1050 Ti bile olsa içinde bir 3600X olsun 300 FPS'in altına inmezsin.
Tamam da hocam linke tıklarsanız attığım bilgisayarlarda işlemciyi değiştirerek önerdiğini görürsünüz ben de biliyorum işlemci üzerine olduklarını. Ayrıca ekran kartı hiç bir iş yapmıyor demek değil bu.

1650 sistemler 13K civarına mı çıkmış yoksa sitede mi yanlış gösteriyor?

Maalesef 13K ülke çok kötü yerlere gidiyor.

Aslında 300 FPS olmuyor o kadar değil ben LoL değil medium ayarlarda oynuyorum zaten.

Aslında 300 FPS olmuyor o kadar değil ben Low değil medium ayarlarda oynuyorum zaten.

Aslında 300 FPS olmuyor o kadar değil ben Lo değil medium ayarlarda oynuyorum zaten.

Geri
Yukarı