13.000TL eğitim için bilgisayar tavsiyesi

Bütçe
10.000-13.000
Daha fazla  
Yoğun işlemler adına güzel bir bilgisayar tavsiyesi bekliyorum. Bütçe aralığı 10K-13K. Oyuncu tipi de olabilir, hiç önemi yok. Eğitim için kullanılacak. Ekran kartı önemli yani.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi eğitim biraz da bundan bahseder misin? Ama almışken güzel bir bilgisayarı olsun diyorsan, Technopat kanalını takip edebilirsin. Kendi başına sistem toplamını tavsiye etmem, özellikle laptopu hiç tavsiye etmem. Fahiş fiyatlara satılıyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi eğitim biraz da bundan bahseder misin? Ama almışken güzel bir bilgisayarı olsun diyorsan, Technopat kanalını takip edebilirsin. Kendi başına sistem toplamını tavsiye etmem, özellikle laptopu hiç tavsiye etmem. Fahiş fiyatlara satılıyorlar.
Sayın moderatör, bunu böyle düzelticeksen lütfen yorumumu sil. Çünkü yazımda bahsettiğim ama senin sansürlediğin kanal her nekadar rakibiniz olasa da bu konuda sizden daha iyi olduğunu düşünüyorum. Eğer bu yazı bana ait ve sadece 1 kanal önerme hakkım olsaydı sansürlediğin kanalı önerirdim, sizler 2. sıradaki olurdunuz. Ya eski haline getirin yada silin lütfen.

Bu nasıl bir düzeltme :D Cidden gözümde düşüyor sosyal yazık.

Bilgisayar olarak Dell atmış bir kullanıcı iyi o alabilirsin.

Geri
Yukarı