13.000TL'ye kadar laptop önerisi

Bütçe
13.000

burak8422

Centipat
Daha fazla  
Autocad
Solidworks
Fusion360
Excell
World
bu uygulamalari rahatlikla kullanabileceğim sorun çıkarmayacak bir laptop önerebilir misiniz rica etsem. İhtiyacım var fakat anlamıyorum.

Son düzenleme:
Rica ederim, bilgisayarcının önerdiği bilgisayarı mutlaka buraya atın ve sorun. Bilgisayarcıların büyük bir çoğunluğu bilgisayardan pek anlamıyor.
Doğru söylüyorsunuz. Atacağım

Rica ederim, bilgisayarcının önerdiği bilgisayarı mutlaka buraya atın ve sorun. Bilgisayarcıların büyük birçoğunluğu bilgisayardan pek anlamıyor.

https://ty.gl/7lxftq0adv buna karar verdik herhangi bir sorunu olur mu sizce?

Son düzenleme:
Doğru söylüyorsunuz. Atacağım

https://ty.gl/7lxftq0adv buna karar verdik herhangi bir sorunu olur mu sizce?
Bu bütçede 1650 biraz düşük kalıyor. Şahsen hem yeni nesil olan, hem de daha iyi parçalara sahip olan Victus'u öneririm. Yanlış hatırlamıyorsam ablanıza alıyordunuz, daha sade bir PC tercih edebilir. İki işlemci performansı eşit ve Victus'da DDR5 var, ekran kartı anlamında da Victus bariz daha iyi. Üstelik Ideapad'e göre biraz daha büyük. Victus düşünmezseniz Acer Nitro 5 de düşünebilirsiniz: Bütçeyi zorlarsanız Victus'un 6800H versiyonu daha iyi olur ve 1000 lira farka değer.

@Yunus Emre Gürbüz , Merhaba arkadaşlar, borsa-coin-Netflix-FIFA Manager-Udemy-Python bunları sıkıntısız şekilde çalıştırabilecek ve ilerleyen zamanda belki RAM-SSD'sini artırabileceğim, 10K-13K,max 15k arası bir laptop önerebilir misiniz?

@Yunus Emre Gürbüz , Merhaba arkadaşlar, borsa-coin-Netflix-FIFA Manager-Udemy-Python bunları sıkıntısız şekilde çalıştırabilecek ve ilerleyen zamanda belki RAM-SSD'sini artırabileceğim, 10K-13K,max 15k arası bir laptop önerebilir misiniz?

Çok teşekkür ederim, Acer da ısınma veya kronik bir arıza mevcut mu?

Nitro 5'te yok, Aspire'da da problem olduğunu sanmıyorum fakat net bilgim yok.

Çok teşekkür ederim, ÖTV indirim muhabbetini biraz beklemeyi düşünüyorum, eğer olmayacak gibi ise Nitro 5'i tercih ederim. Bir şey sorabilir miyim? Neden Nitro 5'i önerdiniz? Çok bilgim yok donanım kısmında o yüzden sordum?

Çok teşekkür ederim, ÖTV indirim muhabbetini biraz beklemeyi düşünüyorum, eğer olmayacak gibi ise Nitro 5'i tercih ederim. Bir şey sorabilir miyim? Neden Nitro 5'i önerdiniz? Çok bilgim yok donanım kısmında o yüzden sordum?
Fiyatına göre iyi, ben de aynı ürünü satın aldım. Bu bütçede bu parçaları bulunduran başka PC yok. Ciddi bir problemi de yok, incelemelerine bakıp daha fazla fikir edinebilirsiniz. Bence beklemeyin, piyasa çok dalgalanıyor.

Fiyatına göre iyi, ben de aynı ürünü satın aldım. Bu bütçede bu parçaları bulunduran başka PC yok. Ciddi bir problemi de yok, incelemelerine bakıp daha fazla fikir edinebilirsiniz. Bence beklemeyin, piyasa çok dalgalanıyor.

Çok teşekkür ederim.

buna ne dersiniz ? https://www.trendyol.com/asus/tuf-g...z-p-359446011?boutiqueId=61&merchantId=118442

Son düzenleme:
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı