13.000TL'ye kadar laptop önerisi

Bütçe
13.000

burak8422

Centipat
Daha fazla  
Autocad
Solidworks
Fusion360
Excell
World
bu uygulamalari rahatlikla kullanabileceğim sorun çıkarmayacak bir laptop önerebilir misiniz rica etsem. İhtiyacım var fakat anlamıyorum.

Son düzenleme:
Eskü

Eski kasa TUF'lar çok kötü, 16500'e çıkabiliyorsanız Ideapad Gaming 3 5600h+RTX3050 modeline göz atın. Sanırım nethouse diye bir satıcı 16500'e satıyordu.
abimde bunu atmış, bunun için ne dersiniz?

Fiyatına göre iyi, ben de aynı ürünü satın aldım. Bu bütçede bu parçaları bulunduran başka PC yok. Ciddi bir problemi de yok, incelemelerine bakıp daha fazla fikir edinebilirsiniz. Bence beklemeyin, piyasa çok dalgalanıyor.

Hocam ben de şu 2 model arasında kararsız kaldım hangisini tavsiye edersiniz? ACER Nitro AN515-45 AMD Ryzen 5 -5600H islemci 8GB DDR4 RAM 512GB SSD GeFORCE Nvidia 3050 Harici 4GB Ekran karti 15.6'' 144Hz Full HD Ekran, Free DOS, Siyah : Amazon.com.tr: Bilgisayar https://www.hepsiburada.com/lenovo-...abilir-bilgisayar-82k200k6tx-p-HBCV00002LAT8Z

abimde bunu atmış, bunun için ne dersiniz?
Harici ekran kartı yok bunda.
İkisi de tercih edilebilir, hangisinin tasarımı hoşunuza gidiyorsa onu alabilirsiniz. Ben Lenovo tercih ederdim.

Harici ekran kartı yok bunda.

İkisi de tercih edilebilir, hangisinin tasarımı hoşunuza gidiyorsa onu alabilirsiniz. Ben Lenovo tercih ederdim.

Aslında benim de Lenovo alasım var ama Amazon satmıyor Lenovo'yı. Acer düşünüyorum satıcısı Amazon diye. Amazon Prime day günü iyi indirim olursa iade edip başka ürün alabilmek için.

Yeni konular

Geri
Yukarı