13-14 inç laptop önerisi

RX serisi ekran kartı alma yeter. Projelerde sıkıntı oluyor. (Cuda Cudnn vs. için)
Tam olarak nasıl bir sıkıntı oluyor, ayrıca dahili AMD ekran kartı da mevcut cihazlarda.
O 1.5 inç emin olun çok fark ediyor. Bilgisayarını portatif ve güçlü isteyen bir kişiye hem de daha önce MB Air düşünmüş bir kişiye 15.6 inç bilgisayar önermek biraz mantıksız. Kafede, kampüste hatta belki toplu taşımada bile kullanacak o kişi bilgisayarını. 15.6 inçlik bilgisayar HP Omen, MSI GS Stealth olmadıktan sonra taşıyana zulüm gibi gelir. Bir de ROG Strix önermişsiniz. Kişi tavsiyenize uyup ROG Strix alsa çok büyük ihtimalle pişman olacak. Lütfen insanları kendileri adına faydalı olmayacak bilgisayarlara yönlendirmeyelim.

Bunun haricinde ASUS ROG Zephyrus G14 serisini öneririm. Bütçen varsa ve bulabilirsen Razer Blade 14 de iyi bir seçenek.
Teşekkürler yabancı YouTube kanallarında ROG G14 ün pil seviyesinin ve performansının iyi olduğu yazılmış benim de tam bunlara ihtiyacım olduğu için bu bilgisayara bakmıştım sanırım pişman olmam.

Tam olarak nasıl bir sıkıntı oluyor, ayrıca dahili AMD ekran kartı da mevcut cihazlarda.

Teşekkürler yabancı YouTube kanallarında ROG G14 ün pil seviyesinin ve performansının iyi olduğu yazılmış benim de tam bunlara ihtiyacım olduğu için bu bilgisayara bakmıştım sanırım pişman olmam.
Sadece Nvidia ekran kartları destekliyor ROS gibi işletim sistemi üzerinde çalışılan projeler. Harici olan Nvidia ise dahili sorun değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı