13.500 TL Gaming laptop önerisi

MSI GL65 Leopard veya MSI RAIDER öneririm. Onun harici Asus Zenbook veya Asus Rog'u da düşününüz. Acer Nitro'yu da unutmayalım. Ve Lenovo Thinkbook veya Lenovo Thinkpad'i de. Monster önermiyorum malzeme kalitesi çok düşük ve kafayı yedirtir sana ısınmasıyla.

Ya bu Casper’da ne var Allah için. Bu 3’ü arasında kalınır mı? Yani o fiyat bandında HP, MSI, Acer gibi laptoplar varken bu 3’ü arasında kalmak garip geldi bana. Hadi Monster’ı anlarım Casper ne hocam.
Hocam haklısın da monsterda bilgisayar yok. diğerlerinin de aynı özellikte olanları Casper a göre yaklaşık 2-3 bin daha pahalı. Casperi sevmeyen çok ama alıp kullanan da çok. Belki de çok satıldığı için daha çok servis hatası oluyordur diye düşünüyorum.Ama kesinlikle bir MSI HP kalitesi vermez.
Teşekkür ederim herkese, değerli görüş ve önerileriniz için

bu ürün de gayet güzelmiş. Fiyat arttıkça özellikler de artıyor.

Son düzenleme:
Önerilerin çoğunda ekran kartını düşük önermişler. İlk önerdiğimi almanı öneririm. Arkadaşıma aynı bilgisayarı aldık. Bilgisayardan gayet memnun.

Bunu der susarım.

Hocam haklısın da monsterda bilgisayar yok. diğerlerinin de aynı özellikte olanları Casper a göre yaklaşık 2-3 bin daha pahalı. Casperi sevmeyen çok ama alıp kullanan da çok. Belki de çok satıldığı için daha çok servis hatası oluyordur diye düşünüyorum.Ama kesinlikle bir MSI HP kalitesi vermez.
Teşekkür ederim herkese, değerli görüş ve önerileriniz için

bu ürün de gayet güzelmiş. Fiyat arttıkça özellikler de artıyor.
Hp kalitesi vermezmi ? Allah aşkına bi düşün SOBA vs koskoca MSI.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı