13 bin laptop önerisi

Bütçe
12500
Bu ürün en iyisidir.
AMD diye almayacağım demeyin hocam. İşlemcisi i7'yi tokatlıyor. Ekran kartında doğru sürücüyü kurduğunuzda hiçbir sorun olmuyor ki 5 dakikalık araştırmayla doğru sürücü bulunabilir.
Kasa kalitesi, tuş başı RGB, FreeSync ekran gibi artıları varken Nitro serisine yönlenmek tamamen bir hatadır. Nitro serisi kasa kalitesinde Alpha'nın yanına yaklaşamaz.
İlla Intel/Nvidia istiyorsanız Predator alın. İşlemci i5'te yine güçlü bir i5 H serisi, U serisi i7 işlemcileri tokatlar.

Bu ürün en iyisidir.
AMD diye almayacağım demeyin hocam. İşlemcisi i7'yi tokatlıyor. Ekran kartında doğru sürücüyü kurduğunuzda hiçbir sorun olmuyor ki 5 dakikalık araştırmayla doğru sürücü bulunabilir.
Kasa kalitesi, tuş başı RGB, FreeSync ekran gibi artıları varken Nitro serisine yönlenmek tamamen bir hatadır. Nitro serisi kasa kalitesinde Alpha'nın yanına yaklaşamaz.
İlla Intel/Nvidia istiyorsanız Predator alın. İşlemci i5'te yine güçlü bir i5 H serisi, U serisi i7 işlemcileri tokatlar.
Alacağım laptopu ortalama 5 sene kullanacagim predatordaki i5 beni 5 sene götürür mü? @T129Atak @Yasu96

Alacağım laptopu ortalama 5 sene kullanacagim Predator'daki i5 beni 5 sene götürür mü? @T129Atak @Yasu96

5 sene götürür ama daha fazla götürür mü bilmiyorum, RTX kriterini bir kenara bırakırsak eğer Lenovo Legion 5 1660 Ti versiyonunu alabilirsiniz, işlemcisi çok kuvvetli.

Geri
Yukarı