13 bin TL 3050 laptop önerisi

Bütçe
13000

Jorcormy

Decapat
Daha fazla  
Bu bütçede, biraz arttırma ihtimalim var. Oyun için Ryzen işlemcili ve RTX 3050 olmazsa da GTX 1650 olan bir laptop ariyorum.

Ryzen mi? Intel mi laptop tarafında daha performanslı ve az ısınıyor?

MSI ve ASUS'tan şaşmamalı mı yoksa Acer, Dell falan da alınır mı? (Monster, Casper vs. istemiyorum.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı insanlar acerla ilgili soğutma ve driver sorunları yaşamış. Msi ve asusla aralarında çok fark var mıdır?

Bazı insanlar Acer'la ilgili soğutma ve driver sorunları yaşamış. MSI ve ASUS'la aralarında çok fark var mıdır?

Soğutması kötü sayilmaz hocam, driver sorunu nereden okudunuz bilmiyorum ama eski modelleri vsdir öyle birşeyde yok bu bütçede MSI ASUS isterseniz 3050 alamazsiniz. Alsaniz bile msin ve ASUS'un kalitesiz alt segment cihazlarini alırsınız.

Soğutması kötü sayilmaz hocam, driver sorunu nereden okudunuz bilmiyorum ama eski modelleri vsdir öyle birşeyde yok bu bütçede MSI ASUS isterseniz 3050 alamazsiniz. Alsaniz bile msin ve ASUS'un kalitesiz alt segment cihazlarini alırsınız.
Peki aynı bütçede performans ve ısınma olarak intel mi amd mi daha iyi?

Peki aynı bütçede performans ve ısınma olarak Intel mi AMD mi daha iyi?

Pek alternatifi yok diye hatirliyorum bu cihazın, 5600h 11400HDAn az daha güçsüz bir işlemci biraz da ondan fazla ısınıyor ama fp güzel işlemcidir en fazla bütçeniz nedir hocam.

Geri
Yukarı