13 bin TL laptop önerisi

Bütçe
13000
13.000 TL'yi aşmayacak şekilde RTX ekran kartlı laptop almak istiyorum. Masaüstü almayı düşünüyordum normalde ama piyasada RTX ekran kartı yok. Aynı şekilde bekleyecek zamanım da yok. Neler önerirsiniz?

Direkt kasa toplasan bütün oyunları ful grafikte rahat oynarsın 60 FPS (yeni çıkan oyunları bilmem )

Çok fazla şikayet geliyor. Normal de sosyal e yazdığınızda Monster alınır mı diye, kimse önermiyor.

7 aydır Abra kullanıyorum ve bir sorun yaşamadım. Ama şunu kabul ederim ki MSI veya HP kadar iyi bir notebook değil daha çok F/P notebooku. Plastik kalitesi kötü ve kontrol merkezini hiç güncellemiyorlar. Sorun yaşayan var ama her notebookda sorunlu çıkma oranı var.

Direkt kasa toplasan bütün oyunları ful grafikte rahat oynarsın 60 FPS (yeni çıkan oyunları bilmem )

Toplama bilgisayarların fiyatları uçtu ekran kartı mining nedeniyle bulunmuyor ve adam notebook istediyse bir nedeni vardır diye düşünüyorum.

7 aydır Abra kullanıyorum ve bir sorun yaşamadım. Ama şunu kabul ederim ki MSI veya HP kadar iyi bir notebook değil daha çok F/P notebooku. Plastik kalitesi kötü ve kontrol merkezini hiç güncellemiyorlar. Sorun yaşayan var ama her notebookda sorunlu çıkma oranı var.

Toplama bilgisayarların fiyatları uçtu ekran kartı mining nedeniyle bulunmuyor ve adam notebook istediyse bir nedeni vardır diye düşünüyorum.
O da doğru

Herkese teşekkür ederim. Dışarıda gezerken Lenovo Legion 5 RTX 2060 12kya buldum onu alacağım. Merak eden olursa diye linki:
Alamadım :( sadece ellerinde teşhir ürünü kalmış. Kimse önermemiş ama https://www.hepsiburada.com/game-ga...bilgisayar-p-HBCV000001J5SO?magaza=GAME GARAJ
Bu nasıl? Bunu düşünüyorum.

Son düzenleme:
Herkese teşekkür ederim. Dışarıda gezerken Lenovo Legion 5 RTX 2060 12kya buldum onu alacağım. Merak eden olursa diye linki:
Alamadım :( sadece ellerinde teşhir ürünü kalmış. Kimse önermemiş ama https://www.hepsiburada.com/game-garaj-tracer-7tn-02-intel-core-i7-10750h-16gb-512gb-ssd-rtx3060-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV000001J5SO?magaza=GAME GARAJ
Bu nasıl? Bunu düşünüyorum.

Güzel.

Geri
Yukarı