13 bin TL sistem tavsiyesi

lwerqsnnq7

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monster Tulpar T5 v23.1.2
Meslek
ÖGG
Arkadaşlar öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Bilgisayar almayı düşünüyorum. Hazır sistem mi almalıyım yoksa kendim mi toplamalıyım bilemedim.

Hikayeli oyunlarda orta-yüksek ayarlarda 60+ FPS verse yeterli benim için. Geleceğe dönük bir bilgisayar olmasını da istiyorum. Önümüzdeki 5-6 yıl içinde çıkacak oyunları en kötü düşük ayarlarda 1080p çözünürlükte 70-80 FPS vererek akıcı bir şekilde oynamayı istiyorum.

Oynadığım oyunlar: PUBG, Warzone, Cyberpunk (şu an bilgisayarım kaldırmıyor oynayamıyorum.), Apex, New World (zor bela 50 FPS oynuyorum. Çoğu yerde 30-40 ile oynuyorum.) ve BF 2042 (optimizasyondan ötürü 50-55 arası oynuyorum).

Sevdiğim oyunları oynamak istiyorum ve artık 30-40 FPS ile oynamaktan gına geldi. Şu an Monster 1650 laptop sahibiyim. Fan sesinden, ısınmasından ve monitörün küçüklüğünden ötürü oyun zevkim çok düştü.

Arkadaşlar öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Bilgisayar almayı düşünüyorum. Hazır sistem mi almalıyım yoksa kendim mi toplamalıyım bilemedim.

Hikayeli oyunlarda orta-yüksek ayarlarda 60+ FPS verse yeterli benim için. Geleceğe dönük bir bilgisayar olmasını da istiyorum. Önümüzdeki 5-6 yıl içinde çıkacak oyunları en kötü düşük ayarlarda 1080p çözünürlükte 70-80 FPS vererek akıcı bir şekilde oynamayı istiyorum.

Oynadığım oyunlar: PUBG, Warzone, Cyberpunk (şu an bilgisayarım kaldırmıyor oynayamıyorum.), Apex, New World (zor bela 50 FPS oynuyorum. Çoğu yerde 30-40 ile oynuyorum.) Ve BF 2042 (optimizasyondan ötürü 50-55 arası oynuyorum).

Sevdiğim oyunları oynamak istiyorum ve artık 30-40 FPS ile oynamaktan gına geldi. Şu an Monster 1650 laptop sahibiyim. Fan sesinden, ısınmasından ve monitörün küçüklüğünden ötürü oyun zevkim çok düştü.

Hocam 1650'yi beğenmiyor musunuz yoksa ısınma gibi sorunlardan mı PC topluyorsunuz çünkü 1650 gayet iyi bir ekran kartı.

Laptop kullanmaktan sıkıldım artık. Ondan ötürü masaüstüne geçeceğim. 1650 laptop ile Cyberpunk oynamak istedim. 1366x768 çözünürlükte 60 FPS bile zor veriyor. Bu yüzden artık tercih etmiyorum. Warzone oynuyorum. Grafikler çok düşükte adamları ayırt edemiyorum. Masaüstü kullansam eğer sağlam bir ekran kartı ile hem yüksek FPS alırım hem de grafikler güzel gözükür. Bu yüzden değiştirmek istiyorum kral.

Laptop kullanmaktan sıkıldım artık. Ondan ötürü masaüstüne geçeceğim. 1650 laptop ile Cyberpunk oynamak istedim. 1366x768 çözünürlükte 60 FPS bile zor veriyor. Bu yüzden artık tercih etmiyorum. Warzone oynuyorum. Grafikler çok düşükte adamları ayırt edemiyorum. Masaüstü kullansam eğer sağlam bir ekran kartı ile hem yüksek FPS alırım hem de grafikler güzel gözükür. Bu yüzden değiştirmek istiyorum kral.

Hocam Warzone doğrudur fakat Cyberpunk'da 60 FPS çok iyi bir değer ben olsam değişmem tabii sizin fikriniz.

Usta güzel diyorsunda inan ki zevk vermiyor hiç. Aklında varsa bilgisayar önerisi bana sunabilir misin?

Zorlarsanız bu daha iyi olur hocam.
Veya buna bakın.
Aradaki 1000TL farka değer hocam alabilirseniz.

75 Hz monitörüm var kral. Monitöre gerek yok. 3050 mi mantıklı 6600 almak mı mantıklı sizce? 3050 daha iyiyse onu alayım.

0'dan toplasam mesela daha mı pahalıya gelir?

RX6600 daha iyi hocam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı