13 saat sonra cevap veren kızla görüşülür mü?

Neden geç cevap verdiğine göre değişir. Mesajı gördükten 13 saat sonra mı cevap verdi yoksa 13 saat sonra mesajı görüp anında mı cevap verdi?

Hoşlanan insan o telefonu 3 duvar arkasından duyar, yazma ilgilenme sana dönecektir. Dönmezse uğraşma dönerse yokluğunu fark edip yazdığı için az olsa değer veriyor demek oluyor. Benim flörtüm olunca telefonu banyo, WC her yere götürüyordum emin ol kız hoşlanırsa aynısı yapar.

Hoşlanan insan o telefonu 3 duvar arkasından duyar, yazma ilgilenme sana dönecektir. Dönmezse uğraşma dönerse yokluğunu fark edip yazdığı için az olsa değer veriyor demek oluyor. Benim flörtüm olunca telefonu banyo, WC her yere götürüyordum emin ol kız hoşlanırsa aynısı yapar.

Bence de akşam 12 idi yazdığımda bugün de okul yok illa ki görmüştür. Arkadaşlarına söyledim geri dönmedi diye sonra yazmış selam diye belli ki arkadaşları zorluyor yaz falan diye garip.

Bence de akşam 12 idi yazdığımda bugün de okul yok illa ki görmüştür. Arkadaşlarına söyledim geri dönmedi diye sonra yazmış selam diye belli ki arkadaşları zorluyor yaz falan diye garip.
Sen ona yazma cevap verme sana yazacak. Sonra rapor edersin sorun çözüldü diye yazdığımı. 😄

Abi hoşlanmayı bırak, en sevmediğim insan dahi olsa en azından kem küm eder, bir şey yazarım. Şu insanlara gereğinden fazla değer vermeyi bırakalım, yalnızlık bazen üzücü ama çoğu zaman daha huzurlu ve hayırlıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı