13 saat sonra cevap veren kızla görüşülür mü?

Hocam geç cevap veriyorsa ya ilgilenmiyordur, ya da başka birisini bulmuştur. Ölüm kalım meselesi dışında bunun başka açıklaması olamaz güvenin bana. Salın gitsin, durum ilerlerse (ilişki) ileride üzülen siz olursunuz. Hayır gelmez o arkadaştan.
Tebrikler yedek kulübesindesin. 13 saat sonra yazmak nedir mektup atsa daha hızlı gelir.
Tam olarak anlatmak istediğim buydu işte.

Konuyla alakasız olacak ama benim de en sevmediğim şey geç cevap verilmesidir. Bir de Discord'da Rahatsız etmeyini kullananlara ayar oluyorum :D Bu tarz arklarım olunca düşünmeden silip üstüne engelliyorum. Bence konuşma gıcık birisine benziyor gibi. Büyük ihtimal seni hep bekletecek. Bir kere daha şans ver devam ederse yol yakından dönersin.

Konuyla alakasız olacak ama benim de en sevmediğim şey geç cevap verilmesidir. Bir de Discord'da rahatsız etmeyini kullananlara ayar oluyorum :D bu tarz Ark'larım olunca düşünmeden silip üstüne engelliyorum. Bence konuşma gıcık birisine benziyor gibi. Büyük ihtimal seni hep bekletecek. Bir kere daha şans ver devam ederse yol yakından dönersin.

Discord da rahatsiz etmeyinde kullanmayan bir iki kisi görürsün şahsen bende öyle duruyorum. Çünkü cevrimicide sürekli bildirim sesi geliyor.

Ben sunucuları susturup sadece DM bildirim seslerini açık bırakıyorum. Böylece arkadaşlarıma 4 saate dönmemiş oluyorum. Hepsi beni iyi tanıyor zaten 30 saniye cevap vermediysem ya PC'm çökmüştür Discord'a geçmeye çalışıyorumdur yada lavaboda falanımdır :D

Yazmak isteyen anında yazar herkesin elinde telefon var sürekli. Çevrimiçi olup olmadığını gördün mü hiç ?
Yok akşam 11 gibi takipleştik 12 de yazdım kendisine sonra yarım saat geçti yazmayınca uyumuştur herhalde dedim uyudum sonra baktım yazmıyor arkadaşları ile konuştum onlar da söyledi herhalde öyle cevap verdi.
Dünya sizin etrafınızda dönmüyor. Belki ilgilenmesi gereken işler vardır?
Öyle ama bu işler de bekletilmeye gelmiyor be hocam. Ben isteyen taraf olsam anlarım ama.

Ben sunucuları susturup sadece DM bildirim seslerini açık bırakıyorum. Böylece arkadaşlarıma 4 saate dönmemiş oluyorum. Hepsi beni iyi tanıyor zaten 30 saniye cevap vermediysem ya PC'm çökmüştür Discord'a geçmeye çalışıyorumdur yada lavaboda falanımdır :D
Sanirim fazla pc bakıyorsunuz ya da discord da takiliyorsunuz rahatsiz etmeyin diye bir şey boşuna yok millet diyor işim var ya da yazmayın diye yapmışlar.
Ayrica kim uğraşıcak tüm sunuculari susturmaya 50 60 küsür sunucu vardi ben de hatta daha fazla.

Yeni konular

Geri
Yukarı