13 yaş için banka kartı önerisi

Maalesef alamadım. Farklı sebeplerden dolayı bayramdan sonrasına kaldı. Sen aldın mı?
İş Bankasına başvuru yaptım, internet alışverişi, döviz hesabı, bes, mobil bankacılık gibi işler için özel talep etmen gerek. Kartımın tahmini olarak bayramdan sonra 7-10 gün arasında şubeye geleceğini söylediler. Giderken bol bol vaktinin olduğundan emin ol, çünkü yaklaşık 15 ila 22 arası değişen sayıda belge imzalatacaklar ve bir sürü yazı yazdıracaklar, velin de aynı şekilde. İş bankası tercih et bence ama dikkat et çok kalabalık oluyor, özlüce şubesinde 30 dk bekledik, mobil uygulamadan önceden de sıra alabilirsin.

İş Bankası'na başvuru yaptım, internet alışverişi, döviz hesabı, bes, mobil bankacılık gibi işler için özel talep etmen gerek. Kartımın tahmini olarak bayramdan sonra 7-10 gün arasında şubeye geleceğini söylediler. Giderken bol bol vaktinin olduğundan emin ol, çünkü yaklaşık 15 ila 22 arası değişen sayıda belge imzalatacaklar ve bir sürü yazı yazdıracaklar, velin de aynı şekilde. İş Bankası tercih et bence ama dikkat et çok kalabalık oluyor, özlüce şubesinde 30 dk bekledik, mobil uygulamadan önceden de sıra alabilirsin.

Çok sağ ol. Garanti ve İş Bankası arasında kaldım. EFT kullanmam gerekebilir bu yüzden Garanti'yi daha çok istiyorum ama fikrim her an değişebilir. Bayramdan sonra kesinlikle alacağım. Özel talebin bir ücreti var mı?

Çok sağ ol. Garanti ve İş Bankası arasında kaldım. EFT kullanmam gerekebilir bu yüzden Garanti'yi daha çok istiyorum ama fikrim her an değişebilir. Bayramdan sonra kesinlikle alacağım. Özel talebin bir ücreti var mı?
Kart başvurusu tamamen ücretsiz. EFT için hesap tanımlaması gibi karışık işler var ben de yeni başvurduğum için tam bilmiyorum o yüzden yalan söylemiş olmayayım. Para transferi için seçenek bol, papara vb şeyleri kullanabilirsin.

İş Bankası'na başvuru yaptım, internet alışverişi, döviz hesabı, bes, mobil bankacılık gibi işler için özel talep etmen gerek. Kartımın tahmini olarak bayramdan sonra 7-10 gün arasında şubeye geleceğini söylediler. Giderken bol bol vaktinin olduğundan emin ol, çünkü yaklaşık 15 ila 22 arası değişen sayıda belge imzalatacaklar ve bir sürü yazı yazdıracaklar, velin de aynı şekilde. İş Bankası tercih et bence ama dikkat et çok kalabalık oluyor, özlüce şubesinde 30 dk bekledik, mobil uygulamadan önceden de sıra alabilirsin.

Bende İş Bankası özlüce şubesine gidip çıkartacağım.

@Skaylia Limitler çok düşük 1250 tl de nedir? , döviz işlemi yapılamıyor, Paparalı olmayan birine para transferi işkenceden başka bir şey değil, müşteri destekleri berbat, kartımı da getirmiyorlar.

Velinizle birlikte İş Bankası'ndan İlk İmza Hesabı açabilirsiniz. :)

Döviz alım seçeneği var mı?

İlk imza açtırmasın çok kısıtlı. Akbank açtırsın orada her şeyi yapabiliyorsun döviz alım satım dahil.

Kart başvurusu tamamen ücretsiz. EFT için hesap tanımlaması gibi karışık işler var ben de yeni başvurduğum için tam bilmiyorum o yüzden yalan söylemiş olmayayım. Para transferi için seçenek bol, Papara vb şeyleri kullanabilirsin.

Hocam çok kısıtlamalı. Bu arada en son baktığımda EFT yapılmıyordu.

Geri
Yukarı