13 yaş üstü kitap önerisi

Treaxecher

Hectopat
Yer
Sinop
Daha fazla  
Arkadaşlar, sorum yukarıdaki gibi sıkılmadan okuyabileceğim kitap önerir misiniz? Konusu fark etmez aksiyon, gerilim vb. olsa iyi olur. 18 yaş üstü de önerebilirsiniz, önerilerinizi bekliyorum.

On Küçük Zenci.

İsmi garip göründüğü için düzeltme yapmak istedim, 10 adet, suç işlemiş fakat suçlarından bir şekilde aklanmış kişinin, Bay ve Bayan Owen tarafından bir adaya davet edilmesiyle başlayan bir hikayesi var. Gerilim-Gizem türünde sürükleyici bir kitap.

Arkadaşlar, sorum yukarıdaki gibi sıkılmadan okuyabileceğim kitap önerir misiniz? Konusu fark etmez aksiyon, gerilim vb. olsa iyi olur. 18 yaş üstü de önerebilirsiniz, önerilerinizi bekliyorum.

Psikopat john smith in yazdığı. Pişman olmayacağının garantisini verebilirim. Pişman olursan admin beni banlasın. O derece güzel yanii.

Sherlock Holmes serisi olabilir.

Dostum ne diyorsun babamın tolstoy kitaplarını okurken bile o kadar sıkılmıyorum filminde bile sıkıldım
Attcak on titans bayağı güzel

Attack on titans bayağı ilgini çeker çünkü ya da özeti anlatayım devler var insanların neslini tüketmeye çalışıyor her duyguyu bayağı iyi hissettiriyor

Emin ol +18 bir kitabı okurken bezersin mesela IT'i bilyor musun o kadar hevesle aldığım kitabı 600 sayfadeyken bıraktım

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı