13 ya覺nda 1.65 boy nas覺l?

exaluze

Picopat
Kat覺l覺m
27 Haziran 2022
繹z羹mler
1
Arkadalar merhaba 繹ncelikle ben覺m ya覺m 13. 8. s覺n覺f 繹grencisi olacag覺m bu sene, boyum 1.65. bunun nedeni g羹nde 10 saat bilgisayar oynay覺p biraz kambur olmam m覺? S覺n覺f arkadalar覺ma g繹re k覺say覺m yani ya覺ma g繹re normal mi? Baya覺 makale okudum ancak istediimi bulamay覺nca hesap a癟覺p sorma gerei duydum genetik olarak babam 190-188 aras覺 annemde 155-160 sizde boyum ka癟 olur veya ge癟 uyumam覺n bir etkisi var m覺d覺r ge癟 yat覺yorum bunu da gecenin 01:54 n de yaz覺yorum biraz kar覺覺k olduysa veya devrik 繹z羹r dilerim.

Hocam boyunuz u an gayet iyi, geliim 癟a覺ndas覺n覺z daha uzar merak etmeyin.

prf00

Picopat
Kat覺l覺m
23 Temmuz 2022
繹z羹mler
1
Arkadalar merhaba 繹ncelikle ben覺m ya覺m 13. 8. s覺n覺f 繹grencisi olacag覺m bu sene, boyum 1.65. bunun nedeni g羹nde 10 saat bilgisayar oynay覺p biraz kambur olmam m覺? S覺n覺f arkadalar覺ma g繹re k覺say覺m yani ya覺ma g繹re normal mi? Baya覺 makale okudum ancak istediimi bulamay覺nca hesap a癟覺p sorma gerei duydum genetik olarak babam 190-188 aras覺 annemde 155-160 sizde boyum ka癟 olur veya ge癟 uyumam覺n bir etkisi var m覺d覺r ge癟 yat覺yorum bunu da gecenin 01:54 n de yaz覺yorum biraz kar覺覺k olduysa veya devrik 繹z羹r dilerim.

Uzay覺p uzamamas覺n覺 繹n g繹remeyebiliriz buradan, @The Rakn Propaganda'n覺n dedii gibi.

Ama sana unu s繹yliyeyim, geliim 癟a覺nda olduun i癟in geceleri yatarken v羹cutun b羹y羹me hormonu salg覺lar ve bu hormon boyuna da etki edebiliyor yanl覺 bilmiyorsam, bu hormonun en 癟ok salg覺land覺覺 zamanlar saat 22:00 ve 2:00 aras覺yd覺 san覺r覺m, yani boyunuzun uzun olmas覺n覺 istiyorsan覺z uyku d羹zeninizi geceleri erken yat覺p sabah kalkmaya ayarlayabilirsiniz ve bu b羹y羹me hormonu yanl覺 bilmiyorsam sabah uykusuyla pek salg覺lanm覺yor ve sal覺kl覺 da deil zaten. Baka olarak beslenmene bir ey diyebilirim, yani 癟ok az yemen veya aksine 癟ok yemen ve sal覺ks覺z eyler yemen 癟ounlukla, 癟ounlukla sal覺k eyler yemeni ve az yememeni(Abart覺p 癟ok yememenide tabii.) 繹nerebilirim san覺r覺m. art覺 olarak boyunu spor ile de destekleyebilirsin, 繹rnein basketbol, voleybol vb. vs. Tam olarak hangi sporlar boya etki ediyor bilmediimden iki tane 繹nerdim.

Yukar覺