13 yaşında 1.82 boy çok mu uzun?

Bundan nasıl bir sonuç çıkartabildiniz ? Arkadaşlarının ondan uzun olması demek onun tamamen sağlıklı olması ve burada cevap araması gereksiz mi demek ?

13 yaşında 1.82 boy çok mu uzun?​

1.80 zaten direkt uzun olarak geçiyor. Bariz belli. Sıradan bir insana sorsa bile uzun cevabını alır ego tatmini işte.
Duyar kasıp milleti savunmaya çalışmayın sıktınız.

Ne alaka? Sadece soru sordum. Neden böyle bir şey yazma gereksinimi duydun, anlamadım.

13 yaşına göre uzun muyum, onu sordum. Çevremdeki çoğu kişi 1.90
Çevrenizde ki çoğu kişi 1.90 ise heralde kendinizi yetişkinlerle kıyaslamıyorsunuzdur? Normal bir insan boyunu yaşıtlarıyla kıyaslar değil mi? 13 yaşında ki çevreniz 1.90 ise neresi burası hormonlular kasabası falan mı? 10 yaşında boyları kaçtı 1.80 mi? Sen cüce kalmışsın kardeşim çok kısasın Allah kurtarsın(!)

Gerçeklikle alakası olmayan konu, insanları kandırmayı bırak.

13 yaş 1.81 boy en fazla erken ergenlik ile olur bu demektir 14-15 yaşında daha fazla uzamayacaktır.
Yani erken ergenliğe girdiysen sana tavsiyem bir doktora görün.

13 yaşında 1.82 boy çok mu uzun?​

1.80 zaten direkt uzun olarak geçiyor. Bariz belli. Sıradan bir insana sorsa bile uzun cevabını alır ego tatmini işte.
Duyar kasıp milleti savunmaya çalışmayın sıktınız.
Konu hoşuna gitmemişse cevap vermezsin. Yazanı da göz ardı et dersin konu kapanır. Uzatmanın bir mânâsı yok.

Hocam imkansız ya 13 yaşında 1.80 olmanız? Genetik boy mutasyonuna falan mı uğradınız? Babanız, anneniz veya akrabalarınızın da boyu bu kadar uzun mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı