13 yaşında 76 kilo olmak

TİMURİST

Decapat
Yer
Ankara/Yenimahale
Daha fazla  
Yaşıma göre kilom fazla gibi geldi merak etim sizce normal mi ?

Boy: 1.73-175
Kilo: 76

Sınıfın en kilolusu benim yaşıtlarım 60 en fazla ben 76 felanım ama göstermiyorum. İleride sağlık sorununa yol açar mı ? Babamla aynı kilodayız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Annelerimiz her zaman der "Can boğazdan geçer" diye ama boğazdan da çıkar. Kilon çok çok fazla değil bana göre normal bence. Eğer çok diyorsan ve bolca boş zamanın varsa Fitness'a kayıt olabilirsin. Bende gidiyorum, görüyorum hep 14-15 yaşlarında bir çok kardeşimiz var.

Bence kilon fazla, düzenli spora başlayıp sağlam bir diyete girerek biraz kilo verip, fit olmalısın.

Sınıfın en kilolusu benim yaşıtlarım 60 en fazla ben 76 felanım ama göstermiyorum. İleride sağlık sorununa yol açar mı ? Babamla aynı kilodayız.
Reis Bunu Yazdığında 11 yaşındaydım yada 10 Şuan 13 üm zaman akmış bee... şuan bende senle aynıyım ama 80 kiloyum

Reis şu an boyun kaç?

Çok sıkıntı değil hatta bence gayet iyi boyunu uzatmaya çalış egzersizlerle, kaslarını geliştirmen de iyi olur. Voleybol öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı