13 yaşında 87 cm bel çok mu fazla?

Fazla, ben 15 yaşındayım ve boyum 1.78 72 kiloyum. Belim 84 cm ve hala büyük gözüküyor. Fit gözükmek istiyorsan belini 75 cm'e düşürebilirsin.

Dostum bu gibi sıkıntılardan kurtulmak istiyorsan, kilo vermeyi deneyebilirsin. Spor'a yazılabilirsin, diyet yapabilirsin hem istediğin forma kavuşmuş olursun :)
Kilo verirsem çok zayıf olmaz mıyım? Ailem kilo vermeme izin vermiyorlar. Önceden çok zayıf olduğumdan gene öyle olmamı istemiyorlar ama pandemi sayesinde onların beni her şeyi ekmekle yemeye yönlendirmesi bir kaç ayda beni kilo anlamında uçurdu. Bir de belim yaşıma göre çok mu büyük?

Kilo verirsem çok zayıf olmaz mıyım? Ailem kilo vermeme izin vermiyorlar. Önceden çok zayıf olduğumdan gene öyle olmamı istemiyorlar ama pandemi sayesinde onların beni her şeyi ekmekle yemeye yönlendirmesi birkaç ayda beni kilo anlamında uçurdu. Bir de belim yaşıma göre çok mu büyük?

Fazla abartıya kaçmadan düzenli bir şekilde yaparsan sağlıklı kilo vermiş olursun :) ailen seni eskisi gibi olacağından korkmuşlardır fakat düzenli bir şekilde devam ettirirsen aşırıya kaçmadan kilo vermiş olursun, hem sen mutlu olursun hem de ailen.

Fazla abartıya kaçmadan düzenli bir şekilde yaparsan sağlıklı kilo vermiş olursun :) ailen seni eskisi gibi olacağından korkmuşlardır fakat düzenli bir şekilde devam ettirirsen aşırıya kaçmadan kilo vermiş olursun, hem sen mutlu olursun hem de ailen.
Şu an kilom fazla mı peki? 167 boy 67.8 kiloyum.

Yeni konular

Geri
Yukarı