13 yaşında internetten nasıl para kazanılır?

Error 01

Decapat
Daha fazla  
Ben 13 yaşındayım, anneme babama yük olmadan para biriktirmek istiyorum. Ne yapabilirim internette? Gerekli internet ve laptop var her şey çok pahalanmis, amacım onlara yük olmamak.

Ben 13 yaşındayım, anneme babama yük olmadan para biriktirmek istiyorum. Ne yapabilirim internette? Gerekli internet ve laptop var her şey çok pahalanmis, amacım onlara yük olmamak.
Freelancer çalışabilirsiniz.

Bilmem ama e-kitap, ders-eğitim vermek, ben Steam'den 1500 lira kazanmıslıgım var CS:GO'ya yatırım yaptım. Bir şeyler denemek YouTube kanalın tutarsa ondan kazanabilirsin blog açıp reklamlardan kazanabilirsin freelancerlik yeteneklerini yaz cevap yazayım.

Üsteki bütün öneriler bomboş, ne yapabilirim diye kendine soracaksın ben sosyal medya işi ile uğraşıyorum takipçi satiyorum farklı yaptığım şeylerde var burada söylemeyim.

Kendi önerin çok doluymuş Elon Musk'sın sanırım geçim kaynaklarını gizli tutuyorsun.

1-2 yıl sabredip internet üzerinden belli bir alanda kendini geliştirmeyi deneyebilirsin.
Udemy' den uygun fiyatlı eğitimler alabilirsin. Adobe kullanımı, JavaScript vs. İlgi alanına göre.

Yatırım yapabilirsin ben 14 yaşındayım dolar ve altın yatırımı yapıyorum ama kendi harçlıklarım ile küçük yatırımlar 1-2K'lık.
Onun dışında YouTube içerik üretmeyi deneyebilirsin ben girmiştim 3K abone ile son verdim. Telifli şarkılar koyduğum için.

Sen ne becerebiliyorsun ki? "Kodlama/tasarım biliyor musun?" diye sormamış kimse.

Tek şart kodlama tasarım değil diye düşünüyorum. Onlarca alan var. Takas, ticaret, yatırım, içerik üreticisi.

Geri
Yukarı