13 yaşında işe yaramaz hissetmek normal mi?

YeniHesapf

Hectopat
Daha fazla  
Sorum yukarıdaki gibi. 13 yaşında işe yaramaz hissetmek normal mi? Ben hissetmiyorum bir kuzenim düşünüyormuş bunu o yüzden tavsiye vermeyin.

Bende görüyorum annesi ile sürekli kavga ediyormuş. Annesi hiç bir şey yapmıyorsun haberlerden çocuklar neler yapıyor görmüyor musun ? Diyormuş.
Kime göre neye göre yani? Neden böyle hissediyormuş işe yaramaz derken yani 13 yaşındaki çocuk neden kendini işe yaramaz hisseder ki? Biraz açarsanız iyi olur

Bende görüyorum annesi ile sürekli kavga ediyormuş. Annesi hiçbir şey yapmıyorsun haberlerden çocuklar neler yapıyor görmüyor musun? Diyormuş.

Benim annemde zamanında böyle diyordu sorun yok. İllaki annesi böyle diyor diye kendini işe yaramaz mı hissetmesi gerekiyor insanın? Takmasın kuzeniniz böyle şeyleri daha 13 yaşında.

Bende görüyorum annesi ile sürekli kavga ediyormuş. Annesi hiç bir şey yapmıyorsun haberlerden çocuklar neler yapıyor görmüyor musun ? Diyormuş.
O çocuklar tek başına yapmıyor. Aileleri inanılmaz bir destek veriyor.

Kadın koca karı gibi sabahtan akşama kadar şikayet edeceğine kıçını kaldırıp, Türk dizisi + çekirdek yapacağına gitsin çocuğuna biraz destek olsun.

Zamansal olarak yaşanabilecek bir durum sadece akışına bırakmak iyi fikir olabilir. Geçen ay bu duygu içindeydim ama bu ay hiç öyle değilim çünkü akışına bırakıyorum zamanı geldimi kendi alınımda bir şeyler yapınca işe yaramayan ben değil sadece boş insanların olduğunu görüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı