13 yaşında nasıl para kazanılır?

Başlaması tabii ki iyi olur ama yeteneğim yok dedi freelancer siteleri gibi yerlere biraz daha kendini geliştirip girmesi iyi olur.

O durum zor bir şeyde uzmanlaşmadan müşteri bulabilmeniz zor.
Sadece video editlemek, tasarım yapmak gibi yeteneklerim yok, hesap satmak gibi ufak şeylerden para kazanmak istiyorum.

Malesef tasarım yapmak gibi bir yeteneğim yok daha önce denedim.

Çoğu bilgi internet üzerinde bedavaya sunuluyor insanların biraz araştırmak yerine satın alması mantıksız.
Kardeşim sonuçta bedava ama şöyle birsey var herkesin kullandığı birsey neden alsın sonuçta herkese paylaşılan bir şey ne olacağı belli olmaz mesel scriptler güvenip kurmuyorum satın alıyorum mesela şöyle ben site kurmasını bilmiyorum sen biliyorsun sen bana x ücretle kurarım diyorsun ben de alıyorum böyle böyle ilerler her şey

Arkadaşlar ben 13 yaşındayım. Şu an yaptığım şey oyun hesabı vs. satmak ama neredeyse kimse almıyor, bende bunun haricinde e ticaret falan yapmak istiyorum. Bu yaşta internet üzerinden nasıl para kazanabilirim? Önerilerinizi bekliyorum.
LGS için basit soru yaz sat html öğren web sitesi yap bir web sitesini ben 30 DK yapabiliyorum CSS'si hazır olduktan sonra...

Yeni konular

Geri
Yukarı