13 Yaşındaki Çocuğa 100 bin Dolarlık Tekne ( Anlayamazsınız!)

TpszTelevizyon

Kilopat
Makaleler
24
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisliği
Anlayamazsınız dedi ya o an gözlerim doldu. En çok sevdiği şeyin motorun yaptığı dalga, köpürtmesi dedi ya... Nasıl duygulandım nasıl duygulandım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hakikatten doğru söylüyor bir bakıma... Anlayamazsınız! :D :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Çocuğun yerinde olmak isteyen çoktur.
Asıl olmanız gereken yer o babanın yeridir.
Babanızı seçip değiştiremezsiniz ama öyle bir baba olabilirsiniz.
Çocuklarınızı en iyi şekilde yaşatabilirsiniz.

Çocuğun yerinde olmak isteyen çoktur.
Asıl olmanız gereken yer o babanın yeridir.
Babanızı seçip değiştiremezsiniz ama öyle bir baba olabilirsiniz.
Çocuklarınızı en iyi şekilde yaşatabilirsiniz.

Çok kolay bir şeymiş gibi söylüyorsun yahu. :) Kim bilir ona nereden miras kaldı. Kim bilir o miras kaç elden geçti. Şirket olur,o olur, bu olur...

Şu an konuşamıyorum ama videodaki çocuğun son sözlerinden sonra ağla ağla bir hal oldum. :D Kim bilir ne zorluklar çekti...

Babama "baba bana sistem alsana" desem "Lan yürü git masraf çıkarma şimdi başımıza" der. Neyse ya. Olmadı GT630'la takılır mutluluklar dileriz.

Yüs bin yürö gac tele yapıyor lov?

Hani filmlerde olur ya, "Sahneye çıkmadan önce gözlerini ıslat. Sahneye çıkınca acıklı bir hikaye uydur, ağlar gibi yap. Milyonlar sana kurban." Aha buda onun aynısı. 2000'li yıllarda değiliz ki(2000-2001 manasında) elalem bunlara inansın...

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı