1300-1400 TL bandına kasa+PSU önerisi

Mopat

Hectopat
Merhabalar. Kardeşime alacağım sistem için kasa arayışındayım. Aklımda Corsair Spec-Delta kasa vardı ancak ileriye dönük olması için hem de daha havadar olması için bütçeyi arttırdım. Aklımda Cooler Master M511 kasa mevcut. İçindeki güç kaynağı bizi uzun süre götürür mü? Yoksa kasayı ayrı PSU'yu ayrı mı almalıyım? Sizden ricam Vatan Bilgisayar'dan olmak kaydı ile kasa önermeniz. İnternetten istemiyorum. Zamanında internetten 3 defa kasa aldım hepsi sıkıntılı çıktı. O yüzden Vatan'dan alacağım. Bütçem maksimum 1400 TL. Ryzen 5 3600, RTX 2060 Super ve 8x2 RAM ile kullanacağım. Şimdiden sağ olun.

QP Bilişim olur mu? Sorun çıkacağını kesinlikle düşünmüyorum, fiyatı görece pahalı ama iyi bir mağaza.

Vatan olacaksa;

Bütçe çok az daha aşılırsa;

QP Bilişim olur mu? Sorun çıkacağını kesinlikle düşünmüyorum, fiyatı görece pahalı ama iyi bir mağaza.

Vatan olacaksa;
Mb511 düşünüyorum bende. Ancak belki bu bütçeye varsa başka alternatifler değerlendirmek istedim. QP Bilişim güvenli yer alışverişim oldu ancak ben mağazaya değil kargoya güvenemiyorum. Hasarlı gelen kasaya tutanak bile zor tutturdum. Mağazada iade almayınca sinirlendim. O yüzden görerek almak tercihim.

Geri
Yukarı