1300-1400 tl bütçeye akıllı telefon önerisi

• Konuyu başlatan BrKy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 7B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BrKy

Hectopat
Merhaba, ben en fazla 1300-1400 TL aralığında bir akıllı telefon alacağım 3 yıl kullanırım diye düşünüyorum beklentilerim :

Hızlı ve stabil olsun, arada sırada da oyun oynarım donanımı buna göre orta - üst seviye arası bir şey arası olursa iyi olur. Film izlerim ama boyutu da çok büyük olsun istemiyorum en fazla 5 '' olursa iyi olur. Biraz baktım Xperia SP, HTC Butterfly, LG Optimus G'yi filan gördüm. Önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel ve şık bir cihaz Samsung Galaxy Note II. Tamam 0,5 inç sorun olmaz herhalde ama benim önerdiğim cihazlar hakkında ne düşünüyorsunuz? onlarıda tasarım olsun boyut olsun beğendim. Birde Samsung Galaxy Note II gibi LG Optimus G Pro var şuan için kafam çok karıştı.Telefonların hiçbirinide eleyemiyorum yardımcı olursanız sevineceğim. Teşekkürler.

Ben çok araştırdım, resmen gömüldüm desem bu konuya yeridir. LG servisi çok kötü, HTC desen dandik 1 tane müşteri hizmetleri var tabi ulaşabilirsen ve Türkiye'de yaygın servis ağı yok. Sony'nin ekranı ve dokunmatiği pek hoşuma gitmedi. Samsung servis ve kalite bakımından araştırmalarım ve müşterilerin geri dönüşleri çerçevesinde diğerlerine göre çok daha iyi. Bunların hepsi kişisel fikirlerim ve araştırmalarım sonucudur. Ben Samsung Galaxy Note II öneririm.

Samsung servisi çok kötüdür. LG'nin servisi iyidir. Bölgesel olarak değişir.

Güncelleme'ye ve stabiliteye önem verirsen biraz daha bekle benle beraber N5 al. :)

Atakan :) Neyse ben önerilerimi ve en önemlisi müşterilerin geri dönüşlerini söyledim. Karar arkadaşın :)

Seçtiğim ve önerdiğiniz cihazların HTC Butterfly hariç hepsini inceledim. Sony Xperia Sp 'nin ekranını beğenmedim ve oradaki çalışan , bana diğer cihazlara göre ram miktarının az olduğunu söyledi , bu yüzden Sony Xperia SP yi eledim. LG Optimus G ve Note II'nin ekranı gerçekten muazzam. LG Optimus G 'nin içinde Filmler vardı açıp baktım ve okadar güzel bir ekranı varki beni benden aldı. Samsung Galaxy Note II içinde 0,5 inç sorun olmaz demiştim ama bana çok büyük geldi gerçekten inceleyince ekran konusunda yine muazzam fakat büyüklüğü yüzünden almayı düşünmüyorum. Bu arada servis ağı filan benim için önemi olmayan kriterler,kişiden kişiye değişebilir fakat şuan için LG Optimus G ve HTC Butterfly arasında kaldım.Birde HTC Butterfly internetten biraz incelemelere bakarken 441 ppi değeri gözüme çarptı. Bu arada Nexus 5 beklemek istemiyorum Nexus 4 ü düşünüyordum fakat ; anlamasamda bir inceleme videosunda telefonun çok ısındığını parlaklığını otomatik olarak aşağıya çektiğini performansını da düşürdüğünü öğrendim.Aynı sorunlar yaşanabilir diye beklemek istemiyorum açıkçası.1 hafta içinde alacağım için karar vermek durumundayım çok uzun oldu kusura bakmayın lütfen , yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Seçtiğim ve önerdiğiniz cihazların HTC Butterfly hariç hepsini inceledim. Sony Xperia Sp 'nin ekranını beğenmedim ve oradaki çalışan , bana diğer cihazlara göre ram miktarının az olduğunu söyledi , bu yüzden Sony Xperia SP yi eledim. LG Optimus G ve Note II'nin ekranı gerçekten muazzam. LG Optimus G 'nin içinde Filmler vardı açıp baktım ve okadar güzel bir ekranı varki beni benden aldı. Samsung Galaxy Note II içinde 0,5 inç sorun olmaz demiştim ama bana çok büyük geldi gerçekten inceleyince ekran konusunda yine muazzam fakat büyüklüğü yüzünden almayı düşünmüyorum. Bu arada servis ağı filan benim için önemi olmayan kriterler,kişiden kişiye değişebilir fakat şuan için LG Optimus G ve HTC Butterfly arasında kaldım.Birde HTC Butterfly internetten biraz incelemelere bakarken 441 ppi değeri gözüme çarptı. Bu arada Nexus 5 beklemek istemiyorum Nexus 4 ü düşünüyordum fakat ; anlamasamda bir inceleme videosunda telefonun çok ısındığını parlaklığını otomatik olarak aşağıya çektiğini performansını da düşürdüğünü öğrendim.Aynı sorunlar yaşanabilir diye beklemek istemiyorum açıkçası.1 hafta içinde alacağım için karar vermek durumundayım çok uzun oldu kusura bakmayın lütfen , yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Nexus 5'i bekle diyorum. Başka bir şey demiyorum.

Söylediğim gibi, Nexus 5 i istemiyorum şuan için HTC Butterfly ile LG Optimus G arasında kaldım. Bu fiyat aralığım civarında önerdiğiniz başka telefon var mı? Ya da bu ikisinden kriterlerim doğrultusunda hangisini tercih etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nexus' ta ısınma problemi, ekran sorunları, cihazın kendi kendine kapanması gibi sorunlar alan insanların % 70'inde var bu bir gerçek, açın bakın forumlarda, şikayetvar.com'da bir ton kişi ne demiş. Bu arada servis ağı kriterim değil demişsin o kadar yanlış düşünüyorsun ki umarım HTC tercih ettiğinde servislere düşmezsin, çünkü o servise düşersen muhattap bulamazsın. Yine söylüyorum umarım servise düşecek bir sıkıntı yaşamazsın. LG yine aynı keza şikayetvar.com ve forumları araştırın onu da göreceksiniz. Benim söyleyeceklerim bunlar. Hangisini alırsanız alın umarım kazasız belasız kullanırsınız. İyi forumlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı