1300-1400 TL Tablet önerisi

İyi günler arkadaşlar. Malumunuz covid nedeni ile eğitim süreçleri uzaktan canlı ders biçiminde devam etmekte. Benim de küçük kardeşim, şu anlık, canlı derslere telefon ile katılmakta. Fakat fark ettiğim üzere, küçücük bir ekrandan gene bir o kadar küçük yazıları takip etmeye çalışmak çok zor. Lafı çok uzatmadan, kardeşime 1300-1400₺ fiyat aralığında ortalama bir tablet almak istiyorum fakat çok fazla model ve marka olduğundan dolayı karasızım. Fikir ve önerilerinizi benimle paylaşırsanız çok memnun olurum şimdiden teşekkürler.

İyi günler arkadaşlar. Malumunuz covid nedeni ile eğitim süreçleri uzaktan canlı ders biçiminde devam etmekte. Benim de küçük kardeşim, şu anlık, canlı derslere telefon ile katılmakta. Fakat fark ettiğim üzere, küçücük bir ekrandan gene bir o kadar küçük yazıları takip etmeye çalışmak çok zor. Lafı çok uzatmadan, kardeşime 1300-1400₺ fiyat aralığında ortalama bir tablet almak istiyorum fakat çok fazla model ve marka olduğundan dolayı karasızım. Fikir ve önerilerinizi benimle paylaşırsanız çok memnun olurum şimdiden teşekkürler.
Lenovo Tab M8 ZA5G0100TR
Güncel Android'i ile uygulamalarda uyumluluk sorunu yaşamazsın. İç donanımı bir çok program ve oyun için oldukça yeterlidir.
Huawei Matepad T8 32 GB
Bu tablet ile Android’i uzun süre güncel olarak kullanabilirsin. Cihaz sahip olduğu güçlü teknik özellikleri ve yeterli ram kapasitesi sayesinde güncel oyunları rahat bir şekilde oynamanı sağlamasının yanında Netflix gibi uygulamaları da akıcı şekilde kullanmana imkan verir. Tabletin göze çarpan tek eksiği hoparlörünün dışarıya yeterli ses verememesidir.
Samsung Galaxy Tab A 8 SM-T290 32 GB 8" Tablet gumus
Sahip olduğu güncel android sistemi ve ram seviyesiyle günlük işlerini rahatça halledebilirsin. Bunun yanında yüksek grafik isteyen oyunlar dışındaki oyunları bir donma olmadan oynayabilirsin.

Geri
Yukarı