1300-2000 arası F/P monitör önerisi

EsmiyorAbi

Hectopat
Arkadaşlar elimde LG flathron denen bir monitör var ama artık canlılığını kaybetmiş oyunlardan zevk alamıyorum.
144 Hz olması çok mühim değil ama oyunlar için gerekli gibi duruyor. Sağlam ölü pikseli olmayan ışık sızması olmayan güvenilir bir monitör istiyorum.
Canlı renkler olması önemli fiyatı artırabilirim duruma göre. Aldığımda bozulmayacak sorun çıkaramayacak bir monitör istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum. 27 ınc ve IPS olsa iyi olabilir fiyatı 2.300TL'ye kadar zorlarım değerse.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar elimde LG flathron denen bir monitör var ama artık canlılığını kaybetmiş oyunlardan zevk alamıyorum.
144 Hz olması çok mühim değil ama oyunlar için gerekli gibi duruyor. Sağlam ölü pikseli olmayan ışık sızması olmayan güvenilir bir monitör istiyorum.
Canlı renkler olması önemli fiyatı artırabilirim duruma göre. Aldığımda bozulmayacak sorun çıkaramayacak bir monitör istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum. 27 ınc ve IPS olsa iyi olabilir fiyatı 2.300TL'ye kadar zorlarım değerse.

Hocam 200 TL daha ekleyip MONSTER Aryond A27 V1.1 Gaming Monitör Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL almanı öneririm fiyat performans kesinlikle.

Bütçenizi zorlamanıza gerek yok.

Hocam bütçe yeterse mükemmel monitör.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
QHD;
%93 NTSC inanılmaz değerler.

Hocam bütçe yeterse mükemmel monitör.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
QHD;
%93 NTSC inanılmaz değerler.

BenQ markanın üstte paylaşılan ASUS TUF ve ViewSonic'ten farkı nedir çok bariz farklar var mıdır?

Geri
Yukarı