1300 TL akıllı saat önerisi

serhatkrtpe

Hectopat
Merhabalar akıllı saatler çok ilgimi çektiği için almayı kafaya koydum. Fakat fiyatları beni gerçekten soğutuyor. Kendime 1300 TL gibi bir bütçe ayırdım bu bütçe ile uygun akıllı saat arıyorum. Şu an tek görünüş olarak ve sistem güncellemesi çok fazla olan Huawei Watch GT 2 almayı düşünüyorum. Şimdi diyeceksiniz 1300 TL ile nasıl alacaksın? İndirim kovalacağım sizce bu fiyat bandına düşer mi? Ayrıca farklı olarak önerebileceğiniz saatleri bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar akıllı saatler çok ilgimi çektiği için almayı kafaya koydum. Fakat fiyatları beni gerçekten soğutuyor. Kendime 1300 TL gibi bir bütçe ayırdım bu bütçe ile uygun akıllı saat arıyorum. Şu an tek görünüş olarak ve sistem güncellemesi çok fazla olan Huawei Watch GT 2 almayı düşünüyorum. Şimdi diyeceksiniz 1300 TL ile nasıl alacaksın? İndirim kovalacağım sizce bu fiyat bandına düşer mi? Ayrıca farklı olarak önerebileceğiniz saatleri bekliyorum.
1643298525718.png
Zamanında 1200 lira bandındaymış kara cuma gibi indirimleri kovalamaya çalış bence bulursun.

Honor magic Watch 2 o fiyatlara daha kolay bulunabilir ama Huawei o markayı sattıktan sonra saate bir daha Update vermedi. Sözde kendi döneminde satılan cihazlara kendileri destek verecekti ama öyle bıraktılar saati. Güncelleme pek önemli değilse sizin için o modele de bir bakın. Huawei GT 2 ile birebir aynı saatler.

Ben Amazfit gts 3 sipariş verdim bugün. Ama anladığıma göre sen klasik saat görünümlü istiyorsun. Bahsettiğin saati bilmiyorum ama bu fiyatlara f/p saat bulmak zor. Oppo Watch Free araştırsana, ben bakmıştım gayet iyiydi fakat iphone 11 kullandığım için amazfite yöneldim ve tabii ki görüntüsünden dolayı.

Ben amazfit GTS 3 sipariş verdim bugün. Ama anladığıma göre sen klasik saat görünümlü istiyorsun. Bahsettiğin saati bilmiyorum ama bu fiyatlara F/P saat bulmak zor. Oppo Watch Free araştırsana, ben bakmıştım gayet iyiydi fakat iPhone 11 kullandığım için amazfite yöneldim ve tabii ki görüntüsünden dolayı.

Memnun musun hocam amazfit GTS 3'ten telefon ile uyumu nasıl?

Yeni konular

Geri
Yukarı