1300 TL bütçe ile hazır sisteme upgrade

garipbey

Hectopat
En iyi cevaplar
0
1 sene önce hazır bir Exper Action sistem almıştım, buna 1.300 TL bütçe ile bir upgrade yapmak istiyorum. Sistem şu anda şu şekilde :
  • i5 3470 3.2 ghz işlemci
  • 8 gb RAM bellek (markasını filan bilmiyorum)
  • 1 TB HDD
  • Amd Radeon HD 7570 ekran kartı
  • ECS H61H2-MV anakart (mini-ITX)
  • 300W PSU
Bu sisteme 1300 TL ile upgrade yapmak istiyorum, amaç yeni nesil oyunları 1920*1080 çözünürlükte, ultra-high arası 60+ FPS almak. Ekran kartı ilk değişecek bileşen olacak buna bağlı olarak kasanın ve güç kaynağınında değişmesi gerekiyor, önerilerinizi alabilir miyim ? Bir de montajı tek başıma yapabilir miyim acaba (ilk defa yapacağım) ? Herhangi bir sıkıntı yaşanır mı ? Şimdiden teşekkürler, iyi forumlar ..

Birisi bakabilir mi acaba ?

KS
garipbey

garipbey

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Hiç denemiyim de ne yapayım :( ? Bu arada anakart çok önemli mi ? Ben şu şekilde düşündüm :
Toplam : 1275 TL yapıyor, NVIDIA ekran kartının yanında Watch Dogs veriyor diye biliyorum. Bu ekran kartının yanında veriliyor mu ? Veriliyorsa ne zamana kadar geçerli bu kampanya ?

Pcmonster

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Anakartın eski o yüzden yeni anakart önerdim ekran kartının performansını o anakarttan alamazsın.

KS
garipbey

garipbey

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Ama bütçeyi çok aşıyor, birde kasa hoşuma gitmedi corsair veya cm tercihim.

KS
garipbey

garipbey

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Ellerine sağlık ustam, işlemci'yi anakarttan çıkarıp diğerine takmayı filan halledebilir miyim acaba ? Çok fazla montaj videosu izledim, bir sorun olur mu sizce ?

M

Mertcan Başel

Ziyaretçi
Ellerine sağlık ustam, işlemci'yi anakarttan çıkarıp diğerine takmayı filan halledebilir miyim acaba ? Çok fazla montaj videosu izledim, bir sorun olur mu sizce ?
Sorun olmaz. Abartmaya gerek yok. Tecnopat videolarını izlersen sorun olmaz.

KS
garipbey

garipbey

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Çok teşekkür ediyorum, teker teker.. Fakat kasanın beyaz renklisi çok hoşuma gitti birazcık bekleyebilirim stoğa girmesini sanırım..

Yeni konular

Yukarı