1300 TL ekran kartı önerisi

Leadster

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2.elde bu fiyatlara R9 280,380 veya GTX 960 seviyesinde bir şeyler almayı düşünüyorum. AMD olursa daha iyi olur. Çok yeni oyunlar oynamıyorum zaten. En ağır oynayacağım oyun Doom Eternal falan olur. Belki bütçede 1500'e çıkabilirim ama zor biraz. Ne dersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
RX 550 güçlü değil o kadar o yüzden onu düşünmüyorum da bitane 970 buldum ama fiyatı fazla düşük gibi
bide bitane amd r9 380 4gb buldum

Ben de bu fiyatlarda bir kart bakıyordum. Bunu beğenmiştim fakat bir anda bozulabiliyor yazanlar olmuş forumlara. R7 - R9 modellerinden uzak durun diyenler olmuş. Ben de RX 550 aldım 900 TL'ye sıfır olarak.
O konuda hiç duymadım uzak durun dediklerini ama bilmiyorum baya güzel performanslı kartlar gibi

RX 550 güçlü değil o kadar o yüzden onu düşünmüyorum da bitane 970 buldum ama fiyatı fazla düşük gibi
bide bitane amd r9 380 4gb buldum

O konuda hiç duymadım uzak durun dediklerini ama bilmiyorum baya güzel performanslı kartlar gibi
Sahibinden.com'da en tüm 970'ler 2000 üzeri fiyat yazılmış. Sadece bir model 999 tl. Şüpheli durum yani incelemeden alınmaz kargo ile bence. Letgo'dan attığınız ilan da öyle.

Sahibinden.com'da en tüm 970'ler 2000 üzeri fiyat yazılmış. Sadece bir model 999 tl. Şüpheli durum yani incelemeden alınmaz kargo ile bence. Letgo'dan attığınız ilan da öyle.
2.elde inceleyerek alacam da zaten. Test ettiğimde sıkıntı çıkmazsa alınır mı ?
GTX 960 4 GB al rahatına bak ya da temiz GTX 970 alabilirsin.
bu ikisi de bu bütçeye sığmıyor ama 960 2gb bulabildim bir tane 800tl ye hemde kutulu

2.elde inceleyerek alacam da zaten. Test ettiğimde sıkıntı çıkmazsa alınır mı ?

bu ikisi de bu bütçeye sığmıyor ama 960 2gb bulabildim bir tane 800tl ye hemde kutulu
Mining yapılıp yapılmadığı pek anlaşılamıyordu sanırım. Benim de pek bilgim yok bu konuda açıkçası. O yüzden ikinci ele girmeyip sıfır aldım ben. Ama ikinci elde temiz bulunursa elbette çok çok daha iyi. 960 çok iyi bence, belki ufak bir pazarlık da yapar.

Mining yapılıp yapılmadığı pek anlaşılamıyordu sanırım. Benim de pek bilgim yok bu konuda açıkçası. O yüzden ikinci ele girmeyip sıfır aldım ben. Ama ikinci elde temiz bulunursa elbette çok çok daha iyi. 960 çok iyi bence, belki ufak bir pazarlık da yapar.
O zaman ilk bir GTX 970 e bakarım, işlemcim biraz darboğaz yapar ama bu fiyata kaçmaz 970 :D/. oda kötü çıkarsa r9 380 e oda kötü çıkarsa 960 oda kötü çıkarsa rx550 herhalde :D/

Geri
Yukarı