1300 TL kulaklık Tavsiyesi

M3rl1n1

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Üniversite öğrencisi- Gelecekte Mühendis
Merhaba arkadaşlar, 1300 lira civarı bütçem var ve günlük hayatta kullanmak için kablosuz ANC kulaklık arıyorum. Ağırlıklı olarak "Deep House" müzik dinlemekteyim ancak bas sesler konusunda öne çıkan kulaklıklar tercihim. TWS ya da kulak üstü olması fark etmez. Önerilerinizi, tecrübelerinizi, önerdiğiniz ürünün artılarını ve eksilerini kısacası nedenini anlatırsanız çok sevinirim. Şu an aklımda bulunan kulaklıklar Sony WF-1000XM3, Jabra Elite 75T ANC ve AKG N700N ve bunlar arasında WF-1000XM3 ile Elite 75T favorilerim.

Not: Lütfen fiyat olarak uçuk fark bulunan kulaklıkları önermeyin. ±200 lira fazlası olabilir ya da indirim vs. ile benim bütçe aralığıma düşen kulaklıkları da söyleyebilirsiniz.

Jabra Elite 75T alınabilir ANC’si başarılı.
O kulaklık için ANC'si Sony'den daha kötü ve sonradan eklendi diye biliyorum. Ayrıca sol kulaklık tek başına kullanılamıyor diye duydum. Sizce Sony yerine Jabra'nın daha önde olmasının sebebi nedir?

O kulaklık için ANC'si Sony'den daha kötü ve sonradan eklendi diye biliyorum. Ayrıca sol kulaklık tek başına kullanılamıyor diye duydum. Sizce Sony yerine Jabra'nın daha önde olmasının sebebi nedir?
WF-1000XM3’ünde ANC performansı pek iyi değil fiyatına göre çok iyi bir ses performansıda sergilemiyor o yüzden pek önermem.

Jabra'nın ses kalitesi daha üstün. ANC konusunda da Sony'nin pek iyi olmadığını söylüyorlar. Sol kulaklığın tek çalışmadığı da doğru ama sağ tek olarak kullanılabiliyor.

Şimdi fark ettim, TWS veya kulak üstü fark etmez demişsiniz. Kulak üstü olarak şiddetle Anker Q30 tavsiye ederim.

Jabra'nın ses kalitesi daha üstün. Anc konusunda da Sony'nin pek iyi olmadığını söylüyorlar.

Sony bayağı reklam yapmıştı anc konusunda ödül vs. aldık gibi oradan aklımda daha iyi kalmış. Jabra Anc'yi yazılım güncellemesi ile eklemesi ve sol kulaklığın tek başına çalışmıyor olması benim için Sony'yi daha öne çıkarmıştı ancak söylediklerinizden sonra tekrar inceleyeceğim. Peki 85t ile 75t arasında devasa fark var mıdır? Bütçe konusunda 85t aslında beni aşıyor ama en üst versiyonu ile arasındaki farkı bilmek bana daha kolay seçim yaptırıyor nedense.
WF-1000xm3'ünde anc performansı pek iyi değil fiyatına göre çok iyi bir ses performansıda sergilemiyor o yüzden pek önermem.

Jabra Elite 85t hakkında ne düşünüyorsunuz? 75t ile aralarındaki fark sizce uçurum mu?

Sony bayağı reklam yapmıştı anc konusunda ödül vs. aldık gibi oradan aklımda daha iyi kalmış. Jabra Anc'yi yazılım güncellemesi ile eklemesi ve sol kulaklığın tek başına çalışmıyor olması benim için Sony'yi daha öne çıkarmıştı ancak söylediklerinizden sonra tekrar inceleyeceğim. Peki 85t ile 75t arasında devasa fark var mıdır? Bütçe konusunda 85t aslında beni aşıyor ama en üst versiyonu ile arasındaki farkı bilmek bana daha kolay seçim yaptırıyor nedense.
Hocam 85t ile ilgili maalesef pek bilgim yok ancak uçurum fark olduğunu hiç sanmıyorum. Sony'nin kulak üstü modellerinde ANC'si çok başarılı deniliyor ancak bu modelde pek beğenilmemiş. 75t çoğu yönden WF100XM3'den üstün sonuç olarak :)

Yeni konular

Geri
Yukarı