1300 TL kulaklık tavsiyesi

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar son 2 gündür kulaklık arayışına girdim 1300 TL civarı bir bütçem var hangi kulaklığın konusuna baksam o paraya daha iyisini alabilirsin yazıyor ama o iyisi olan kulaklıklar hangileri :)
şu anda kafamda Logitech G PRO X 7.1 Surround.
Ve.
HyperX Cloud Alpha S var sizlerden farklı model önerileri bekliyorum.
Anakartım MSI MPG B550 Carbon.

Merhaba arkadaşlar son 2 gündür kulaklık arayışına girdim 1300 TL civarı bir bütçem var hangi kulaklığın konusuna baksam o paraya daha iyisini alabilirsin yazıyor ama o iyisi olan kulaklıklar hangileri :)
şu anda kafamda Logitech G PRO X 7.1 Surround.
Ve.
HyperX Cloud Alpha S var sizlerden farklı model önerileri bekliyorum.
Anakartım MSI MPG B550 Carbon.

Oyuncu kulaklığı değil mi?

Nasıl bir kulaklık istiyorsunuz? Müzik mi oyun mu?
Müzik: Philips SHP9500 (yurtdışından)
Biraz daha bas istiyorsanız SHP9600 alabilirsiniz, bu kulaklık bası arttırıldığı için oyunlarda avantaj sağlayabilir.
Oyun: Drop PC37X (yurtdışından)

Son düzenleme:
Tamam tercihiniz SHP9600 olmalıdır. Mikrofon isterseniz PC37X.
Bütçeyi 300 TL gibi yükseltebilirseniz AKG K361 alabilirsiniz. Çok geniş hissettirmez ancak her yere taşıyabilirsiniz.
Bu mikrofonu takarsanız kulaklık ve mikrofon aynı anda kullanabilirsiniz.
Not: Bu kulaklığı alırsanız dışarıdaki sesler hem girip çıkacaktır. Bu da kulaklığı geniş ve zengin ses veren bir canavar yapıyor.
Eğer dışarıdan ses istemiyorsanız, AKG K361 düşünün.

Son düzenleme:
Open back sesi içeride tutmadığından sesi daha doğal veriyor fakat dışarıdan ses alır ve verir. Sessiz bir ortamdaysanız sizin için sıkıntı olmayacaktır. ROG DELTA S olabilir 1400 liraya satılıyor İtopya'da.

Çoğu oyuncu kulaklıkları bas konusunda biraz geridedir. Tizleri ön plana çıkartıyor ses kasmak için ancak illa vardır bas yoğunluğu yüksek olan ancak önüne gelen bütün kulaklıklara baslı kulaklık deyip geçiyor. Open back kulaklıklar kadar doğal ve net ses veremiyorlar. Open back ve müzik kulaklıkları aslında bütün oyuncu kulaklıklardan iyidir ancak ses karakteri ve kişinin duyumuna göre beğenmeme durumu oluyor bazıları tiz sever bazıları der ki bu tizler kulak tırmalıyor ya gibisinden. Tamamen sizin duyumunuza bağlı, aşağıdaki yabancı forumdan üstteki önerilen kulaklığın incelemesine bakabilirsiniz ingilizceniz varsa.

Yeni konular

Geri
Yukarı