1300 TL monitör önerisi

Xanter07

Hectopat
Merhabalar.
En fazla 1300 TL'ye kadar 144 Hz bir monitör istiyorum. Ekran kartım GTX 1650 Super. Eğer 144 Hz yoksa 1000 TL civarı iyi bir 75 Hz istiyorum. IPS panel olursa iyi olur. Şimdiden teşekkürler.

Merhabalar.
En fazla 1300 TL'ye kadar 144 Hz bir monitör istiyorum. Ekran kartım GTX 1650 Super. Eğer 144 Hz yoksa 1000 TL civarı iyi bir 75 Hz istiyorum. IPS panel olursa iyi olur. Şimdiden teşekkürler.

Hocam biliyorum 1300 ama biraz zorlarsanız bu harika bir monitör AOC 23.8" 24G2U 144Hz 1ms 2xHDMI DP FHD IPS Freesync Gaming Monitör | ITOPYA
Merhabalar.
https://www.hepsiburada.com/acer-ni...-freesync-full-hd-ips-monitor-p-HBV00000HW4ZO bu olabilir.
Merhabalar.

ASUS VP249QGR 23.8" Full HD IPS Çerçevesiz 1MS 144Hz Adaptive-Sync (FreeSync) | Trendyol ya da bu.

.

Kendim kullanıyorum çok memnunum, eğer TN panel olması sıkıntı olmayacaksa kaçırmamak lazım. Yoksa 1000 TL rakamlarına 75Hz almak saçmalıktan başka bir şey değil gibi geliyor açıkçası.

.

Kendim kullanıyorum çok memnunum, eğer TN panel olması sıkıntı olmayacaksa kaçırmamak lazım. Yoksa 1000 TL rakamlarına 75Hz almak saçmalıktan başka bir şey değil gibi geliyor açıkçası.
Hocam uygun fakat 23.6 inç yazıyor başlıkta,özelliklerde 21 sendeki kaç?
Birde deneyimlerin nasıl biraz anlatırmısın?

Yanlış seçmişlerdir dostum, bendeki de 23.6 inç ama İsterseniz yine bir arayıp sorun içiniz rahatlasın.
Tamam Hocam Teşekkürler
Yanlış seçmişlerdir dostum, bendeki de 23.6 inç ama İsterseniz yine bir arayıp sorun içiniz rahatlasın.
Hocam Sorun olmayacaksa Deneyimlerini Yazarmısın.İçinden Hdmı çıkıyormu dp çıkıyormu.
Ghosting,Dead Pixel, falan gibi bir problemi var mı?

Son düzenleme:
Tamam hocam teşekkürler.

Hocam sorun olmayacaksa deneyimlerini yazar mısın? İçinden HDMI çıkıyor mu DP çıkıyor mu?
Ghosting, dead pixel, falan gibi bir problemi var mı?

Öncelikle gerçekten 144Hz hissiyatı çok güzel bazı arkadaşlar TN renklerinin kötü olduğunu savunuyor ancak ben ondan da memnunum normal bir kullanıcıyım açıkçası. Hepsiburada’dan 899 TL’ye indirim günlerinde almıştım. İçinden HDMI çıktı içinden ama kablo kaliteli olduğu için 144Hz alabiliyorum. Ghostingin “g”si bile yok ve ölü piksel tarzı şeyler tamamen şans... 10 tane alsak hangisi nedir ne değildir bilemeyiz :)

Geri
Yukarı