1300 TL monitör tavsiyesi

Ich Will

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, elimdeki 2 monitör de arızalı olduğu için (HP L1706 ve Beko'nun bir modeli) yeni bir monitör almak istiyorum. 1300 TL civarı bütçem var ve oyun oynamayacağım. Yazılım, okul ve film vs için kullanacağım. 27" istiyordum ama 1080P'de pikseller sayılabilir duruma gelebilir diye düşünüyorum(80-100 cm uzaklıktan kullanacağım) bu yüzden 24" daha alınabilir geliyor. 1300 TL civarına ne tür önerilerde bulunabilirsiniz? Benim bulduklarım:

Samsung, LC24RG50FQMXUF, 24 144hz 4ms (Display+Hdmi), Full Hd Freesync Curved Gami̇ng Moni̇tör, 23.4 inches Freesync, Kavisli Oyuncu Monitörü : Amazon.com.tr: Bilgisayar (indirim olursa alabilirim)

Merhaba, elimdeki 2 monitör de arızalı olduğu için (HP L1706 ve Beko'nun bir modeli) yeni bir monitör almak istiyorum. 1300 TL civarı bütçem var ve oyun oynamayacağım. Yazılım, okul ve film vs için kullanacağım. 27" istiyordum ama 1080P'de pikseller sayılabilir duruma gelebilir diye düşünüyorum(80-100 cm uzaklıktan kullanacağım) bu yüzden 24" daha alınabilir geliyor. 1300 TL civarına ne tür önerilerde bulunabilirsiniz? Benim bulduklarım:

Samsung, LC24RG50FQMXUF, 24 144hz 4ms (Display+Hdmi), Full Hd Freesync Curved Gami̇ng Moni̇tör, 23.4 inches Freesync, Kavisli Oyuncu Monitörü : Amazon.com.tr: Bilgisayar (indirim olursa alabilirim)

ikinci el düşünür müsün?

Bütçeyi 1500TL'ye kadar çıkarabiliyorsanız bunu alabilirsiniz:
Önermem oyun oynamayacağım demiş 144 hz 1 ms önermişsin.

Oyun oynamıyorsanız en ideali yazılım için pivot var, film için sRGB gamını %99 içine alması güzel bi' şey.

Oyun oynamıyorsanız en ideali yazılım için pivot var, film için sRGB gamını %99 içine alması güzel bi' şey.
aynen bu monitörü kullandım paneli çok kaliteli tavsiye ederim

ikinci el düşünür müsün?
Hayır hocam sıfır alacağım.
Bütçeyi 1500TL'ye kadar çıkarabiliyorsanız bunu alabilirsiniz:
Bu modeli de düşünmüştüm özellikle IPS panel olduğu için.
@OzzyOnFire paneli de IPS fark ettiysen. Oyun oynamasa da daha iyi bir seçim olacaktır. 144Hz 1ms sadece oyuncular için üretilmiş demek değil.
İlk mesajımda belirtmeyi unutmuşum, IPS bir panel daha iyi olacaktır.
Güzele benziyor hocam, fiyatı da iyiymiş.

Bütçemi 1500-1600 TL'ye çıkarsam IPS (güzel görüntü verdiği için) olarak ne tür önerilerde bulunursunuz?

Son düzenleme:

144 Hz+

QHD Philips öneririm, efsane.

Yeni konular

Geri
Yukarı